Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A Google és a többi kereső...

A Google és a többi kereső (akár külföldi kereső) miért cenzúráz egyre több kulcsszavat?

Figyelt kérdés

Állítólag Kelet Európában erősebb cenzúra van, mint Nyugat Európában. A legerősebb Amerikában, Kanadában, és Mexikóban van, nem eltekintendő Oroszországé, és Kínáé se. Indiában enyhe cenzúra van, akárcsak Ausztráliában. Egyes Afrikai országokban pedig még cenzúra sincs.

Az utóbbi időkben azt vettem észre, hogy nagyon sok mindent meghamisítanak a "mindenre emlékező" interneten, és nagyon sok dolgot gyökerestül kitépnek, és még olyan melléksodrású, vagy elkülönült témájú oldalakról is eltűnnek bizonyos hírek, amiket évekkel ezelőtt még nagy dobra vertek. Van olyan kulcsszó, amire a Google nem is talál semmit. Pedig öt éve még ott találtam rá erre a témára, most nem említem meg. Nagy port kavart, felvert volt, most meg felszívódott az információ.

Olyan érzésem van, mintha már csak az én fejemben lennének meg bizonyos dolgok, és az interneten nem. Most ezt nem részletezem.

Ennyire gyorsan folyik a szabadkőműves összeesküvés, és a titkos csoportok világrend kiépítése? Már ennyire mély az összeesküvés, hogy olyan dolgokat tagadnak le, ami pár évvel ezelőtt még természetes volt?



2015. márc. 18. 00:33
 1/4 anonim ***** válasza:
5%

"szavat". Ahh, ismét egy konteós nacionalista aki még magyarul sem tud.

A választ nem tudom, mindjárt megkérdezem az illuminati reptoid központot, csak a HAARP épp zavarja az adást a Nibiruval, az annunakik földi helytartója pedig pont a rotschildokkal találkozik, ezért kinyomta a telefont. Amíg megjön az utasítás, addig bekeverek egy kemtrélt!

2015. márc. 18. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
21%
..és arra nem gondolsz, hogy technikailag mekkora mennyiségű adatot kéne eltárolni, hogy minden visszakereshető legyen évtizedekig? Oldalakat nyitnak, zárnak be, elévűlt híreket törölnek... google-nek se végtelen a tárolókapacitása, arról nem is beszélve, hogy pénzbe kerül.
2015. márc. 18. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
7%

"Állítólag Kelet Európában erősebb cenzúra van, mint Nyugat Európában. A legerősebb Amerikában, Kanadában, és Mexikóban van..."

Átrajzoltad a térképet?

.

Ha az egyes államokban más és más a cenzúra, azt miért a Google számlájára írod?

2015. márc. 18. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az Internet közel sem csak annyi, amennyit látsz belőle a weben. Az elképesztően szuperfantasztikus ide-oda töltögetett adatmennyiség szerte a világon csak egy része az egésznek...

Cenzúra mindig is volt, van és lesz is; de jó hír (pl. a Kínaiaknak :) ), hogy ami egyszer fent volt, azt nem lehet végérvényesen eltűntetni (csak tudni kell, hogy honnan kapd elő).

2015. márc. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!