Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi értelme van a brit EP...

Mi értelme van a brit EP választásnak, ha úgyis kilépnek?

Figyelt kérdés
Megválasztják a képviselőket, de miután kilépnek úgyis megszűnik a tagságuk az EPben....

2019. ápr. 9. 10:31
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Még nem biztos szerintem, hogy kilèpnek. Senki se tudja mi lesz
2019. ápr. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak jogszabályilag rögzített formalitások, amelyeknek eleget kell tenni.
2019. ápr. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Az én meglátásom, hogy be vannak tojva a kiléptetés miatt. Arra várnak hogy az EU megsajnálja őket, és kapnak még egy esélyt.

Meglehet hogy így is lesz.

2019. ápr. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Nem "értelme" van, hanem számukra elképzelhetetlen az, ami itt természetes. A törvény be nem tartása. Akkor is végrehajtják, ha öt percig érvényes. Mert az a működőképesség alapvető feltétele. Nálunk fordítva van, ezért olyan érthetetlen a viselkedésük.
2019. ápr. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld el, hogy már felmondás alatt állasz a cégnél, és a felmondási idődet töltöd. Akkor rád már nem vonatkoznak a munkavégzés szabályai, és piálhatsz is, hiszen már úgyse fogsz ott dolgozni? Dehogynem. Ugyanúgy be kell tartani a szabályokat, mint minden ott dolgozónak.
2019. ápr. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A britek úgy húzzák a kilépést, mintha nem is akarnának kilépni. lehet időközben meggondolták magukat, csak nem mernek szólni és inkább szívatnak mindenkit.
2019. ápr. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ki sem lépnek....
2019. ápr. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem az jutott az eszembe, hogy befolyásolni akarják az EP választást, azért húzzák a kilépést.

Meglátjuk majd, ha véletlenül a britek szavazata lesz a mérleg nyelve valamilyen irányban, akkor tuti erről van szó.

2019. ápr. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mielőtt válaszolni bírtam, fekve röhögtem két hónapig a hozzászóláson, hogy nem jut eszükbe a törvények be nem tartása.


ami az angolnak nem jut eszébe az a törvények betartása!


MAY: szavazzunk újra a deal-ről, mert nem teccik, hogy leszavazták.

Törvény: a Parlament nem kérdezhető meg ugyanarról kétszer. MAY: akkor háromszor kérdezzük.


Dominic Raab: a Parlament befagyasztásával ki lehetne csikarni a no-deal kilépést.

Szép kis demokrácia. Ha nem teccik, amit akarok, próbáljuk meg ideiglenesen elvenni a képviselők szavazati jogát, s átnyomni a no-deal Brexitet.


nagyvilág:

speed limit. WHAT? WHO THE F*** CARES?

munkavállalói jogok? MIK? ne röhögtess.

Smoking ban? tucatnyian bagóznak a NO SMOKING tábla mellett

egyes esetekben az az abszurdum is előfordul, hogy kiteszenek egy hamutartót majd fölé biggyesztik a táblát, hogy köszönjük, hogy nem dohányzik. Minek is a hamutartó ha tilos a dohányzás? Válasz: úgyis bagóznak.

2019. jún. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!