Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Most a Notre-Dame leégése...

Most a Notre-Dame leégése lesz egy ideig az összeesküvés-elméletek tárgya?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 16. 17:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

6.

Hatoska!

Nem tudom, a fóbiád miatt alakult-e ki szövegértési nehézségeid, vagy eme hiányosságod miatt alakult ki fóbiád, de ez nem az én bajom. Ha akarsz nekiugrani az 1-es válasznak a szavak jelentése szerint, akkor jó. Ha nem, akkor is kó. Én azt kívántam leírni, hogy alkalmas lehet összeesküvés elméletek gyártására. És lám, mi történt? Te gyártottál is egyet. Mely szerint a "fiderek" örülnek és élvezik az ilyesmit. Akiket te örülni, újongani láttál sok-sok videón, azok a barna és fekete bőrű emberek, nem hinném, hogy "fidderek" lennének. Ezeket én azoknak a befogadott menedékkérőnek vélem, akik minden áron, ha kell erőszakkal is Európában akarnak élni! És, jók a sejtéseim, akkor azon gondolkozom, hogy be kell-e fogadni az ilyeneket?

2019. ápr. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Valaki eldob egy csikket és leég a legnagyobb székesegyház, mindez pont húsvétkor. Teljesen reális.
2019. ápr. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
95%
Összegyűlt már a propagandisták hordája, és migráncsozik, sorosozik ahol tud, ennyiből áll az életük, rettegnek a nem létező ellenségüktől, és bármi rossz történik (nem csak az országban, de az egész világban), egyből azonnal rájuk kenik, ez ad nekik erőt és élvezeti értéket, ez teszi ki a mindennapjaikat. Szánalmas, ugyanakkor egyúttal valahol vicces is, mindig jól szórakozom az agymosottakon. Meg azon is, hogy ők innen 1000+ km távolságból, a fotelből, a fidesz propagandaszennyet olvasva azonnal megmondják a tutit, amit a helyszíni nyomozó hatóságok sem tudtak kideríteni. Mondjuk, ha náluk is mindenre csak egy megoldás lenne, ők is könnyebben dolgoznának, az tény... Apámnak pont ezt mondtam hétfő este, hogy mennyibe fogadjunk hogy a propagandagyár meg a fidderek pár órán belül kiokoskodják hogy ez is migráncs meg soros műve volt. Nem is okoztak csalódást, ha a lottó ötösöm lenne ilyen tuti... Arról valamiért nem ír a propaganda hogy a helyi muszlim közösség is adakozik a székesegyház helyreállítására, és szolidaritást vállaltak a keresztényekkel, neeem... Csak valami teljesen máshonnan, más időből beollózott videót közölnek, ahol arabok valami focimeccs végeredményét ünneplik, és szokás szerint elferdítik, megmásítják, hogy itt is migráncsozhassanak. Arra tessenek már válaszolni, hogy a nagy vezető keresztény Orbán Viktor, és díszes társasága mennyit adakozott már a restaurálásra? Mert a muszlim közösség már adakozott, Botka László MSZP-s szegedi polgármester már adakozott, a francia milliárdosok már adakoztak, nem is keveset... Mészáros Lőrinc vajon a 300+ milliárdból mennyit ajánlott fel? Ja hogy semennyit. Hát ennyire "keresztények" Viktorék, csak amíg propagandázni kell.
2019. ápr. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

13.

(Gondolom, te vagy a hatoska is! Mivel nem nagyon látogatod a kormánypárti médiát, ajánlom figyelmedbe, elsőkörben szövegértően.... Ha neked az jön le, amit propagálsz, akkor nincs mit tennem... Sehol egy link, melyből kiderülne, hogy a "fidderek" többsége örülne egy ilyen kultúrális/keresztény tragédiának.... Sorisozás pedig végképp nincs! Ne hazudozz! A sánta kutya még javában biceg, de te már utol vagy érve! Persze, demokratikus jogod gyűlöletre buzdítani a "fiddereket" illetően, de ne várd el, hogy ezért szeressünk téged!)

2019. ápr. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

#9 Neked mit számít mások mit tesznek rosszul, mit vétkeznek?


Lásd:

Róma 14:12 "Tehát mindegyikünk maga fog önmagáról számot adni az Istennek."


Nem mások bűnei miatt leszel te elítélve, csakis amit te teszel vagy mondasz. Illetve ami a szívedben van. Más nem számít.

2019. ápr. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Mit számít az is, hogy az elmúlt egy évben 875 katolikus templomot ért valamilyen szintű támadás. Plusz még semmilyen vizsgálatot el nem tudtak végezni, de kijelentették, hogy nem gyújtogatás vagy terrorcselekmény.


[link]

2019. ápr. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
*... ért támadás Franciaországban...
2019. ápr. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

# 16


Itt találsz jobb minőségű felvételt az alapján döntsd el, hogy kik voltak. Mondjuk jó ideje tartott az oltás ekkor, szóval valószínűleg tűzoltók voltak.

[link]



Akkor elképzelhető, hogy az nap éjszaka jeruzsálemi mecsetben a tüzet keresztények gyújtották ezzel próbálva bosszút állni a Notre Dame-ért?

2019. ápr. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

" Plusz még semmilyen vizsgálatot el nem tudtak végezni, de kijelentették, hogy nem gyújtogatás vagy terrorcselekmény."


Én nem tudom, hogy azt miért nem lehet felfogni, hogy a politikusok célja nem a káosz és zűrzavar keltése a lakosságban.


"A terrorizmus valódi lényege nem maga a cselekmény, hanem az arra adott reakciónk."-Bruce Schneier

2019. ápr. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!