Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Titeket nem háborít fel az...

Titeket nem háborít fel az izraeli nagykövet újabb ultimátuma, hogy a magyar Eurovíziós induló dalának a hátteréből vegyék ki a gázai mészárlás halottainak számát? Hogy van képük ehhez?

Figyelt kérdés
Egyébként mikor Izraellel kapcsolatban kritikus kérdéseket tettem fel mindig törölték a kérdéseim, hozzáteszem, hogy semmi bajom az ott élő emberekkel, csak a külpolitikájuk felháborító.

2015. márc. 19. 19:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem, mert nem érdekel.
2015. márc. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
32%

Magyarországon mindenkit felháborít egy senki "ultimátuma!

Csak az "Eurovizio" egy reklamszemet.

2015. márc. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
15%
mert már vn euróviziós dalunk? És mi si vaami fiúlányt küldünk hogy szvegek legyünk?
2015. márc. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
Nem felháborít, csak röhögök rajta. Mióta pár éve megjelent egy cikk, hogy beperelte pár tucat holokauszt túlélő USA-ban élő unokája a MÁV-ot súlyos százmilliókra, azért mert a háború alatt a MÁV is szállította a holokauszt áldozatait a németek felé, azóta nem tudom abbahagyni a mosolygást :D
2015. márc. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
25%
Na sikerült megnézni ezt a "csodát". Hát azt a hátteret valami bullshit generátorral nyomhatták amúgy is kár hogy a lemészárolt ISIS terkók számát nem írják oda. Amúgy meg nem cenzúzázni kéne hanem kukázni az egélszet olyan színvonaltalan. Amikor kasza tibi is rákezd na ott már vér gáz az egész. Szerintem az izraelieknek is az nem tetszett hoyg gy ilyen paródia hátterébe be lettek rakva azok a szerencsétle gázai gyerekek.
2015. márc. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
19%

Nem háborít fel.

Hogy miért?

Mert annyira lényegtelen, hogy miket pampog az izraeli nagykövet, hogy még csak nem is hallottam róla eddig.

Ráadásul te is csak onnan tudod, mert gondolom olvastad a Kuruc.info-n vagy valami hasonló oldalon.

2015. márc. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
53%
Fogadok, hogy az MTI nem meri lehozni a hírt...
2015. márc. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

az első miért lett lepontozva?

kötelező érdeklődni az eurovízió iránt vagy hogy van ez?


egyébként engem is teljesen hidegen hagy a téma... (és most mindjárt kapok vagy húsz piros kezet, mert őszintén válaszoltam a kérdésre)

2015. márc. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
52%
a zsidó pofátlansága határtalan
2015. márc. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor én milyen piros kéz áradatot fogok kapni... sose néztem se ezt a pop cirkuszt, se a válogatóit :D
2015. márc. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!