Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szóltok hozzá, hogy Frans...

Mit szóltok hozzá, hogy Frans Timmermans pártja nyerte a hollandoknál az EP választást?

Figyelt kérdés
Ilyenkor csak én szégyellem magam, hogy nálunk bezzeg a gyűlölködő szélsőjobb a legnépszerűbb?

2019. máj. 24. 12:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%

Nem tanúl a magyar a történelemből! Nekünk annak idején is egy hitler kellett, most is egy ilyen semmirekellő magyarellenes szélsőséges kell.A demokrácia megcsúfolása ez az ember az ország szégyene.Ezt akarták a fideszre szavazók ezért ők a felelősek, én szégyelem hogy ilyen emberek vannak e hazába.

Itt soha nem lesz nyugati demokrácia, mindig jön egy orbán vagy egy torockai, ezt akarják a magyarok.

2019. máj. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

De miért vágyunk még mindig erre? Miért kell a népnek a kádári csordaszellem? Egy zsák krumpli meg egy zacskó tészta. Komolyan ennyin meg lehet minket venni? Normális helyen egy ilyen alamizsnát kinevetnek, itt meg adják azt aki adja holott pont miatta van akkora szegénység hogy ennek örülni kell...


És hogy lehet még mindig gyűlölködéssel megfogni az embereket? A 21. században élünk elvileg. Vagy mi magyarok lemaradtunk valahol?

2019. máj. 24. 13:17
 3/13 anonim ***** válasza:
92%

Minden népnek olyan vezetője van amilyet megérdemel.

Széchenyi ezt írta és milyen igaza van.

2019. máj. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
18%

Nos....

Mivel a hivatalos adatokról csak vasárnap este lehet információt adni, ezért ez a hír választási csalást sejtet! 😄😄😄

És akkor most szégyeljem magam, hogy olyan ellenzékünk van, amelyik választási csalással dicsekszik? 😄😄😄

2019. máj. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%

"Mivel a hivatalos adatokról csak vasárnap este lehet információt adni, ezért ez a hír választási csalást sejtet!"

Akkor egy éve itthon választási csalás történt, mert voltak fideszes politikusok, akik a hivatalos első eredmények előtt már elszólták magukat. Hahaha IQninja…


A kérdésre pedig, valószínűleg ez sok mindenen nem változtat. Bár ha azt vesszük, a teljes fidesz média szerint azért volt hiteltelen Timmermans jelöltsége az EP élére, mert saját hazájában csúnyán bukni fog. Most kiderült, hogy a legtöbb szavazatot ők szerezték, kíváncsian várom, hogy miként tálalja a propaganda hálózat, élén az M1 híradóval. Na jó, túl naiv voltam, szerepelni se fog benne most már. Végülis a spanyol választás után is csak a 4. helyen végzett szélsőjobbos csürhe párttal foglalkoztak, nem különösebben zavarta őket, hogy ott is a szocik nyertek.

2019. máj. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Oké #6-os megfogadom a tanácsod. :)
2019. máj. 24. 14:12
 7/13 anonim ***** válasza:
26%

Kérdező, nagyon el vagy tévedve. Mi nem "lemaradva" vagyunk, ha 3 lépéssel előrébb egy világrend váltásban.

Majd meglátod -ha elég fiatal vagy-.

2019. máj. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
25%

Ja! Exitpol.... De hiszen a kérdésben tényközlés szerepel!!!!

😄😄😄

Emlékszem amikor Karigeri, tavaly elszaladt udő előtt a köztársasági elnököt megfenyegetni! 😄😄😄 Gondolom, az exitpool inspirálta....

Van még 2 napotok, hogy ki ötöljetek valamit arra az esetre, ha úgy járnátok mint tavaly! 😄😄😀 Nem lesz könnyű feladat majd a fidesz nyakába varrni, hogy megbabrálta a holland választási rendszert. De bízom benne, hogy megoldjátok! 😄

2019. máj. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
#9-es, fiatal vagyok, de erre a "világrendre" én nem vagyok kíváncsi. :D
2019. máj. 24. 14:35
 10/13 A kérdező kommentje:

#10, elnézést kérek, beleírhattam volna hogy az exit poll szerint, ez jogos. De hát azt hittem mindenki tudja és érti hogy hivatalos eredmény csak vasárnap lesz. Egyébként rajtad kívül senki sem kötött bele. :)


Inkább nem fejtem ki, hogy mit babráljon a fidesz. :D

2019. máj. 24. 14:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!