Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A fideszeseket miért háborítja...

A fideszeseket miért háborítja fel a Romániában történtek?

Figyelt kérdés

Mármint a Fidesz a nemzeti szuverenitás, a nemzeti érzelmek és kiállás pártfogója. A politikai palettán a jobboldalhoz tartoznak társadalmi szemléletben.


Miért háborodnak fel, egy másik ország jobboldali törekvései miatt? Román, hazaszerető nacionalisták megvédték az országuk becsületét és odapörköltek a külföldi érdekeket szolgáló, kirekesztő, mindenlében két kanál nemzeti kisebbségnek.


Miért olyan felháborító, hogy valaki, ha ugyan el is veszti kicsit a sulykot, de ki áll a hazájáért?



2019. jún. 7. 17:58
1 2 3 4
 1/32 Heliuxz válasza:
6%
Mert ez a fidesz.
2019. jún. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
77%
Mire vonatkozik a kérdés?
2019. jún. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Arra vonatkozik a kérdés, hogy ha idehaza egy jobboldali politizálást favorizálnak, akkor miért nem tudják elfogadni annak a következményét, ha más ország (kormánya, vagy lakossága) is egy jobboldali attitűddel rendelkezik, és aszerint cselekszik?
2019. jún. 7. 18:03
 4/32 anonim ***** válasza:
79%
Te is egy ellenzéki magyargyűlölő senkiházi lehetsz a kérdésed alapján. Fúj
2019. jún. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
41%

4

Konkrétan?

2019. jún. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Engem is zavar, de nem vagyok fideszes. Magyar vagyok, az is maradok úgy, ahogy azok is magyarok maradtak akiket politikai döntés más ország területére "sorolt".

Akik ezt nem értik meg maguktól, szívből, azoknak kár ezt magyarázni.

Azok érjék be a "23millió románnal" többet nem is érdemelnek.

2019. jún. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Tesa nagy a sötétség. Próbálj meg te Dachauban nacionalista érzelmekből indulva, zsé sirokat rongálni, majd eszesz tiszteknek emléket állítani.
2019. jún. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
91%

"Román, hazaszerető nacionalisták megvédték az országuk becsületét és odapörköltek a külföldi érdekeket szolgáló, kirekesztő, mindenlében két kanál nemzeti kisebbségnek."

Mi a fa..? De most komolyan egy magyar katonai temető megrongálása, ami még csak nem is sima temető, hanem egy katonai emlékhely, az hogy a francba egyeztethető össze a jobboldalisággal?

Nálunk is van szovjet, amerikai, brit, osztrák, sőt még román katonai temető is, mégsem rongáljuk, vagy gyalázzuk meg ezeket.

2019. jún. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
91%
Nem unalmas még a kérdés? Ma csak a hatodik.
2019. jún. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

A rongálásra csak azután került sor, hogy kizárták őket a temetőből és elszabadultak az indulatok.


És azt kötve hiszem, hogy a rongálók balliberálisok lettek volna, ergó marad a jobboldaliság.


Én azt el tudom fogadni, hogy idióták voltak azok az emberek, de nem sokkal különbek annál, mint akik idehaza szurkálták ki kocsiknak a kerekeit, aztán a miniszterelnökünk jól meg is dicsérte őket.

2019. jún. 7. 18:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!