Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Férfi nyerte a női szépségvers...

Férfi nyerte a női szépségversenyt! Ez már az új jövő előfutára?

Figyelt kérdés

Mindíg amikor bámultuk a szépeségversenyeket, kicsit irígykedik az ember hogy lehet ilyen gyönyörű egy nő. Mi férfiak a nyomukba sem érünk. Sosem gondoltam volna, hogy lekörözzük ebben is őket. Ez már a közelgő neoliberális queer forradalom előfutára? [link]


Férfiként gondoltál arra, hogyindulj női szépségversenyen ? Nem kellene elkezdeni a felfedezni nemi határaid ?


2019. jún. 14. 11:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

A cikkben szereplő képen annyi smink van, hogy az emberke nem is látszik alatta, nemtől függetlenül. Ennyi erővel festményeket is indíthatnánk szépségversenyen.


Nekem alap lenne, hogy ilyenkor tiltanak minden ilyesmit, ahogy a sportolóknál is tiltják a doppingszereket, de sajnos valamiért eddig még nem jutott el a dolog.

2019. jún. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Ha egy férfi szebb a hölgyeknél miért ne kaphatna jogot, hogy legyőzhesse őket? Ez is a sztereotípia része. Jog korlátozása. A liberlaizmus mindezeket felszámolja.
2019. jún. 14. 11:47
 3/25 anonim válasza:
84%
Engem az piszkál, hogy ha női a szépségverseny, akkor miért ő nyeri? Indíthanának egy külön versenyt a transzneműeknek esetleg
2019. jún. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
87%

#2

A versenynek nem az volt a címe, hogy "Emberszépségverseny" és a győztest "szépségkirályNŐNEK" nevezik.

Tehát minden normálisan gondolkozó ember számára természetesnek kellene lenni, hogy azon csak nők indulhatnának.

Ettől még lehet szép egy meghatározhatatlan nemű is, de akkor azoknak indítsanak másik versenyt.

2019. jún. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
75%
Az egész szépségversenyesdi egy hatalmas baromság úgy, ahogy van. Csak a pénzről szól.
2019. jún. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
79%
Én már semmin sem lepődök meg. Tavaly Spanyolországban is férfi nyerte a női szépségversenyt. Néhány éve meg a Miss Helsinki egy meglehetősen ronda néger nő lett. A túlzott polkorrektség lassan de biztosan megöli a szépségversenyeket is.
2019. jún. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Elég erősen kétlem, hogy Kazahsztánba betört volna a neoliberalizmus. Ha pedig megnyerte, akkor megnyerte, lehet tényleg ő volt a legszebb, nem tudom. De lehet hallani sok ennél abszurdabb dolgot is, szóval most nem fogok ezen a híren háborogni.


Egyébként sosem gondoltam arra, hogy ilyen versenyen induljak, nem csak azért, mert esélyem se lenne, de egyáltalán nem is érdekel az ilyesmi.

2019. jún. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
87%

1. Nem ő nyerte meg.

2. Ennek semmi köze a liberalizmushoz, egyszerűen egy alapból feminim arcú férfit kisminkeltek nőnek, aki gyakorlatilag megtrollkodta a versenyt. Sem a szervezők, sem a zsűri, sem a közönség nem tudta, hogy a "hölgy" valójában egy férfi. Amúgy igaz, hogy magától is kiszállt, de egyébként ki is zárták a versenyből azzal az indokkal, hogy hamis információkat adott meg magáról.

2019. jún. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Igen, ez már a vég! A Csillagtánc ideje közel! Hamarosan megjelenik a Hatalmas Szekér, mely együtt áll a Tűzkerékkel! Armageddon! Apokalipszis!
2019. jún. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

"Engem az piszkál, hogy ha női a szépségverseny, akkor miért ő nyeri? Indíthanának egy külön versenyt a transzneműeknek esetleg"


Miért ne lehetne egyenjogú egy nővel a férfi? A nők hatalmas elnyomásban szenvedtek és most a feminizmus jegyében ugyanolyan diszkriminációnak számít a férfiak kirekesztése, ahogy a nőké.


"A versenynek nem az volt a címe, hogy "Emberszépségverseny" és a győztest "szépségkirályNŐNEK" nevezik."


ÁLtalános iskola angol nyelv hogy tudd, hogy a Miss milyen nemre vonatkozik.


"Az egész szépségversenyesdi egy hatalmas baromság úgy, ahogy van. Csak a pénzről szól"


Ez még nem vonja kétségbe az esetet


"Én már semmin sem lepődök meg. Tavaly Spanyolországban is férfi nyerte a női szépségversenyt. Néhány éve meg a Miss Helsinki egy meglehetősen ronda néger nő lett"


Akkor nem egyedi eset...


"Elég erősen kétlem, hogy Kazahsztánba betört volna a neoliberalizmus. "


Miért ne lehetne?


"1. Nem ő nyerte meg."


Deez a férfi nyerte meg. Igaz párad magával a győztesek közé tartozott, tehát nem egyedül, de az összes többi nőnél szebb lett


"2. Ennek semmi köze a liberalizmushoz"


Olvasnod kellene lapokat. Nézni médiát és nem csak a liberális oldalról. Akkor tudnád mi is a liberalizmus. Jó reggelt -.-

2019. jún. 14. 12:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!