Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nagyobbik lányomnak lejárt a...

Nagyobbik lányomnak lejárt a személyije. Fel sem tételeztem. Diákigazolvánnyal kiengedik Ausztriába?

Figyelt kérdés
SOS válaszoljatok!
2019. jún. 16. 01:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
48%
Nincs is ellenőrzés út közben - legfeljebb szúrópróba szerűen. Lejárt az érvényessége, de attól még ő van a képen, szerintem simán mehet. Diákként nem fogják b@xtatni.
2019. jún. 16. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, Vidámparkba megyünk... Szegény nagyon készült és most 2 hete járt le, hogy a 10 évet betöltötte :( Sajnos, eszembe sem jutott, csak most kerestem elő, hogy egyáltalán megvan-e. Azért hétfőn reggel még gyorsan csináltatunk legalább egy ideiglenest.
2019. jún. 16. 01:59
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Ki hát, mivel nincs határellenőrzés. Viszont ha ott elkezdik igazoltatni és nem tudja igazolni magát lecsukhatják míg a személyazonossága nem tisztázódik.
2019. jún. 16. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
82%

"Lejárt az érvényessége, de attól még ő van a képen, szerintem simán mehet. Diákként nem fogják b@xtatni."


Ja, pont az osztrák aki rendszámra bírságol nem fogja basztatni. Német kislányt biztos nem basztatna, de ha meglát egy magyar rendszámot már írja is a csekket,

okot meg majd később keres rá az ellenőrzés során. Múltkor egy iskolabuszt a kiránduló magyar gyerekekkel tartóztattak fel mert kavics szorult a gumijába.

Mivel kipiszkálni nem tudták egy komplett új kereket kellett megvenniük, megvárni míg azt a helyszínre hozzák és kicserélik.

Ja meg persze természetesen fizessen jó sok eurót. Ekkora marhaságot nem is értem hogy tudsz leírni. Pont az osztrák, aki úgy utál minket mint a szart, majd nem fogja basztatni.

2019. jún. 16. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
78%

[link]

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=dxsSwzN2-_c


Most a videoban is látszik, van aki még azt állítja ez nem igaz, mert még nem futott bele. Egyszer megállítják a gatyája is rá fog menni ha van rá ok, ha nincs. Engem egyszer kilencven ezer környezetvédelmi bírságra vágtak meg,

egyszer hatvanra munkaidő túllépésért. Ausztriába magyar rendszámmal, vagy magyar személyivel csak az megy be aki teljesen szellemi fogyatékos.


Ne értsük félre, nem az autósokat szopatják, a magyarokat!

2019. jún. 16. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Lejárt okmánnyal illegális belépni egy másik ország területére. ha megállítanak igazoltatni, akkor annyi! Tehát bemehetsz, mert nincs határellenőrzés, de ha valaki igazoltatja, akkor megütheti a bokáját.
2019. jún. 16. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
A lejárt igazolvány olyan, mintha nem lenne. Semmit nem lehet vele igazolni. Külföldön az ideiglenessel sem.
2019. jún. 16. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Be fogják engedni. Ezen belül bárhová beléphetsz, de arra készülj fel, ha az osztrák megfogja nagyon meg fogja fingatni.
2019. jún. 16. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Ezen belül = EUn belül.

Bocsi teló.

2019. jún. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Pár nap fogda befigyelhet amíg nem tudják azonosítani, pl ujjlenyomat alapján, már ha a magyar hatóságoknak van egyáltalán már itt hagyott ujjlenyomat mintája. Ha nincs, akkor kicsit hosszadalmasabb lesz.
2019. jún. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!