Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha Kim Jong Un Svájcban járt...

Ha Kim Jong Un Svájcban járt elitiskolába, akkor hogy nem tud angolul?

Figyelt kérdés

[link]

A videóban hallható, hogy mindent tolmácsolni kell neki pedig még én is nagyjából megértem a B1-es angolommal, amit Trump mond neki. Köztudott, hogy Svájcban taníttatták ki arra az esetre, hogy az apja halála után ő vegye át a hatalmat és gondolom adott lett volna minden pénz, hogy legalább angolul normálisan tanítsák meg. Egy ország vezetője, hogy nem tud még egy gyenge középszinten se angolul a mai világban?



2019. jún. 30. 23:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Göncz Árpád is tolmáccsal ment mindenhova, pedig ő maga is jól tudott angolul, műfordító volt. ez politikusoknál protokoll.

Ja de van kivétel is:

https://www.youtube.com/watch?v=aJQqiZxTgTQ

2019. júl. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
2-es sajnos a német 3x nehezebb! én tudom mivel tanultam/tanulom mind kettőt... és a politika miatt mindenki a saját nyelvén beszél és vannak az állami tolmácsok akik pontosan le forditják a dolgokat hogy ne legyen félre értés! ez asszem törvényileg igy van elő írva mivel oké tud közép szinten elbeszélget bármiről de a politikában főleg nekik pontosan meg kell tudni fogalmazni a szavakat mondatokat szak nyelven hivatalos nyelven... ehhez minimum 2 nyelvből kell mester fokon érteni!
2019. júl. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!