Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A globális felmelegedéstől...

A globális felmelegedéstől való "rettegést" azért hypeolják a politikusok, hogy ne foglalkozzunk a migráció veszélyeivel?

Figyelt kérdés

Nagyon bizarr, hogy pont az európai migrációval felmerülő iszlám bűnözés előretörésével egyidöben kezdték a politikusok néspzerűsíteni a globális felmelegedéstől való "rettegést". Mikor már 50 éve pont az ellenkezőjét, jégkorszakot vizionáltak kutatók, most mégis ennek ellenkezőjétől kell félni. Mindkét elméletet be lehet bizonyítani tudományosan és azok ellenkezőjét is...


Mennyire hiteles ma a globális felmelegedéstől rettegni, amikor még 50 éve a kutatók ennek ellenkezőjét mondták ? https://www.youtube.com/watch?v=N3gym7eB79Y 31-percnél mondja az úr, hogy régen pont a jégkorszaktól rettegtünk.


Lehet hogy az egész globális felmelegedés, csupán egy gumicsont, hogy ne kelljen foglalkozni a migrációval?


2019. júl. 12. 21:05
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
0%
Abban egyetértek, hogy már alig van tavasz és ősz. Októbertől áprilisig tart a tél, még ha kevesebb hóval is. A nyárról akármit mondanak, 15-20 éve sokkal nagyobb hőségek voltak, mint most. Ilyen hideg tavasz pedig sose volt, amióta élek.
2021. máj. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:

Miért vagyok lepontozva?


36-37

2021. máj. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
9%

40 te ne cáfoljál semmit, mert még alig látszol ki a földből. Én 15 évvel ezelőtt voltam 24 éves!


A 15 évvel ezelőtti havak csak nektek, kicsi gyerekeknek tűntek olyan nagynak.


Jaj, pedig azt gondoltam, milyen békésen eladomázgatunk itt a régi időjárásról és bejöttek a lázítók.

2021. máj. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
65%
Egyébként tény és való, hogy több hó esett a 2002-3-4-5-ös teleken. Olyan igazi átlagos fekvésű telek voltak.
2021. máj. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
30%
43. Le ne fo$$am már a lábszáram, hogy te akkor voltál 24. Attól még nem vagyok hülye, hogy akkor voltam gyerek, te viszont annak tűnsz, ha azt feltételezed, hogy ettől nem tudom megbecsülni a hó méretét, mert tudja professzor úr, viszonyítani nem csak magához lehet, hanem mondjuk a házhoz is, amiben azóta is él, meg még egy csomó más dologhoz. Ez tény. Akkoriban volt hogy megtelt az árok hóval, manapság ilyen nincs (nem, az árok nem nőtt azóta). Volt 4 jól elkülönített évszak, ma már ilyen nincs.
2021. máj. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
100%

Na? A mérések kezdete óta az idei volt a legmelegebb nyár Magyarországon.

De Londonban is mértek júliusban egy laza 40 fokot.

Aki szerint a globális felmelegedés nem létezik, az szimplán hülye.

2022. szept. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
77%

Tudom, hogy régi a kérdés, de megjegyezném:

A klímaváltozás brutális migrációs válságot fog okozni. AKár jégkorszak, akár meleg lesz. Élhetetlenné válnak területek, úgyhogy a népek odamennek ahol még élhető.


Szóval ha nem szereted a migrációt, akkor küzdj a klímaváltozás ellen. Mert LESZ migráció.

Igazából klímaváltozás is LESZ, akármit teszünk már, szóval igazából rábsztunk.

2022. szept. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:

A dolog inkább fordítva áll.


Azok a populista vezetôk, akiknek semmi sem drága (Trump, Orbán, Borsonaro, Putyin, stb.) minden, életviteli változást sürgető mozgalmat próbálnak hitelteleníteni, “hisztinek” beállítani annak a jelszavával, hogy “valakik” a hagyományos életünket akarják elvenni azért hogy “egyesek” jól járjanak.


A migráció veszélyét pedig azért “hypolják” ugyanezek, hogy a népek a diktátor szoknyája mögé meneküljenek.

2023. ápr. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!