Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Berki Krisztián mint főpolgárm...

Berki Krisztián mint főpolgármester?

Figyelt kérdés

Nem az úszó, hanem a paraszt. Én csak most láttam vele az interjút. Ez valami vicc? Paródia? Médiahack?

Amit mondott, leművelt, az szánalmas. És látszólag komolyan gondolta. Most komolyan egy ekkora tahó nyomorult egohuszár is indulhat? Lesz olyan ökör aki rá szavaz?



2019. júl. 24. 07:49
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
Lol én is láttam de tuti h nm rá szavazok :D
2019. júl. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Koplárovics Béci ***** válasza:
70%

"Nem az úszó, hanem a paraszt."


Mármint nem a tornász...


"Ez valami vicc? Paródia? Médiahack?"


Miután legfeljebb a rettentő buta emberek kedvelhetik, így nyilván a fidesz szavazói a célcsoport...

2019. júl. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
37%
Ő nem paraszt hanem szintén egy sportoló, annyi a különbség hogy az úszóval ellentétben ő visszavonult és üzletember lett. Ha Puzsér Róbert indulhat főpolgármester jelöltnek akkor Berki Krisztián miért nem?
2019. júl. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Juj tényleg... de kínos. TORNÁSZ! Köszönöm. Nem tudom miért ugrott be az úszó azonnal. Köszönöm a kiigazítást.
2019. júl. 24. 08:05
 5/16 A kérdező kommentje:

Értem én, hogy akinek pénze van indulhat. De ez konkrétan olyan érzést kelt bennem, mint ha egy cirkuszi majmot ültetnének egy kamion volánja mögé, azt zúzzál amit tudsz/akarsz.

Az interjúból (számomra) kiderült, hogy ő komolyan gondolja.

Miközben egy vicc az egész ember.

Mondjuk a többi jelölt sem sokkal jobb ebben a tekintetben....

2019. júl. 24. 08:09
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem rég volt bírósági ügye áfacsalás címszóval, s ez akar indulni főpolgármester jelöltnek? Ez ugye egy vicc?

Már minden b*rom indulhat? A magamutogatáson kívül semmihez sem ért. Könyörgöm emberek térjetek már észhez!

2019. júl. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
30%
utolsó: birósági ügye Puzsérnak is volt!
2019. júl. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
tudom, rá sem szavaznék. S nem csak emiatt.
2019. júl. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Üzletember??? Ne röhögtess. Mi abban az üzlet, ha elfogy a pénze csinálnak neki meg a sok majomnak egy car műsort??
2019. júl. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Na, azért ne sértegesd a mezőgazdaságban tisztességesen dolgozó embereket!
2019. júl. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!