Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Orbánista egyházat alapítan...

Ha Orbánista egyházat alapítanék, akkor járna az állami támogatás, és az adó 1%-ék?

Figyelt kérdés

Kis felcsúti focista zsoltár, kis oltár stb....

Gödény Gyuri is úgy ellopott 160 milliót, hogy azt se mondják neki, hogy bakk...



#orbánhívők.
2019. júl. 24. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezt tanulmányozd!

[link]

2019. júl. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Ne lopd el az ötletemet én hitlerista egyházat akarok, az még népszerűbb lenne, a magyarok 99%-a most is napi szinten imádkozik a hitler megváltóhoz.
2019. júl. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hitler azért egy durva válságból kivezette a német népet és mindenkinek volt megélhetése. Itt tulajdonképpen semmiféle válság nem volt de mégis el lett lopva a vőnek meg a jányoknak minden vas, a nép szeme meg kopog az éhségtől. Gondoltam ez az orbánista egyház jobban bejön, hisz 9 éve már erre szavaznak....
2019. júl. 24. 16:40
 4/7 MessorKing18 válasza:
57%
Ha orbánista egyházat csinálsz én fogom felgyújtani
2019. júl. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
# 3/4 Mondtam. Aztán meghalt miatta 100 millió európai meg több millió német, aztán lehetne még sorolni. Szóval ha valaki segít neked, aztán felgyújt, megköszönöd neki? Nagyon buta vagy.
2019. júl. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#2

Na ki vele, milyen anyagot tolsz?

2019. júl. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az országgyűlés a következő ülésén történelmi egyházzá nyilvánítaná utána meg dőlne a lé. Jó ötlet.
2019. júl. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!