Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért zárták be az OPNI-t?...

Miért zárták be az OPNI-t? Hogy tehették ezt?

Figyelt kérdés
Nagyban megnehezítették a hozzátartozók -köztük az én - helyzetemet is, mert egy családtagomat, úgymond gyógyultnak nyilvánították, és szabadjára engedték, miközben kezelésre van szüksége. Máshova nem veszik fel, csak ideig, óráig. Ott legalább folyamatosan kezelték. Sok ottanival eljátszották ezt. Sokak kerültek emiatt utcára, vagy haltak meg. Neki is csak szerencséje volt, hogy tudott hova menni. Magunkhoz nem tudjuk venni.
2008. nov. 14. 11:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Azért, mert valami kormányközeli ember kinézte magának azt a jó kis ingatlant, bagóért megvette, hogy aztán gyógyszállodát létesítsen a helyén. Az, hogy mi lesz a betegekkel, senkit nem érdekelt.. Undorító
2008. nov. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
21%

"valami kormányközeli ember kinézte magának azt a jó kis ingatlant, bagóért megvette, hogy aztán gyógyszállodát létesítsen a helyén"


erre bizonyítékod is van, vagy csak abban bízol, hogy a közhangulat melléd áll és senki nem fog tőled számonkérni egy esetleges rágalmazást?

2008. nov. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%

Budapest második legdrágább ingatlanjáról van szó!!!

Nagy összegbe lefogadom, hogy nem óvoda vagy nyugdíjasotthon nyílik a helyén:((

2008. nov. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
54%

Aki(k) dontott(ek) a bezarasrol, valoszinuleg igen kozel allt(ak) a bekeruleshez :D

A lakossag kiirtasa a cel, hogy ujabb honfoglalas legyen a Karpat-medenceben.

2008. nov. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%
Azt hallottam, hogy az eladáskor feltétel volt, hogy csak "egészségügyi célú" intézmény lehet majd ott, ezért döntöttek (a mellesleg igen jól jövedelmező) gyógy-wellness szálloda mellett. Mindent ki lehet játszani..
2008. nov. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%

Első vagyok. Annak, aki beszólt:

Szerinted pl. neked odaadták volna ennyire áron alul azt az ingatlant csak a 2 szép szemedért? Ne viccelj már!

Amúgy meg a kérdés így hangzott: Miért zárták be az OPNI-t? Ha tudsz rá válaszolni, szívesen meghallgatjuk a te verziódat is, de csak azért, hogy beszólj másnak, miért írsz ide??

2008. nov. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

na igen egyébként én is azt hallottam hogy áron alul értékesítették.

valóban undorító ez az egész.

2008. nov. 14. 12:58
 8/15 anonim ***** válasza:
25%

mi az, hogy áron alul?


azt, hogy mennyiért adták el, azt monduk tudjuk, de azt, hogy mennyiért kellett volna, azt honnan veszed? Mert valaki azt mondta? És akkor mi van? Tudsz nekem mutatni egy embert aki megpróbálta többért megvenni, de nem neki adták el? Mert ha nem, akkor csak a híg fos folyik szádból, ugyanis valamit eladni annyiért lehet, amennyit adnak érte és nem annyiért, amennyiért el szeretnéd adni.


Egyébként éppen azért szólok be, mert a törpöm tele van azzal, hogy ebben az országban a szabad véleménynyilvánítás jogán bárkit lehet rágalmazni következmények nélkül.


Van bizonyítékod? Mert ha nem, akkor legalább annyit írjál oda, hogy "szerintem", de legjobb, ha csöndben maradsz.

2008. nov. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
95%
én lakóparknak hallottam. az a legszomorúbb,hogy azóta ott áll parlagon,senki hozzá nem nyúl, pang az épület... legalább addig meradhattak volna ott a betegek. ráadásul az egyetlen központi pszichiátria volt... nagyon nagyon nagyon hülyék akik így elbarmolták
2008. nov. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
64%

"Budapest második legdrágább ingatlanjáról van szó!!!

"


Valamit félre értettél! A második legnagyobb alapterületű épülete (nem a legdrágább), az első a Parlament.


Tavaly elég sokat jártam ott, de szerintem a háború óta nem volt ott felújítás, vagy csak részben. Az egész úgy nézett már ki mint ami össze akar dőlni!

De legjobb tudomásom szerint nem is lehet eladni, mert nem az államé a terület:

"Az ingatlant báró Schwartzer Ferenc adományozta 140 évvel ezelőtt a hazai elmeügy szolgálatára azzal a megkötéssel, hogy amennyiben az intézmény idő előtt megszűnik, úgy az ingatlan szálljon vissza a Schwartzer-család tulajdonába."

2008. nov. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!