Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnád az állami juttatáso...

Támogatnád az állami juttatások megvonását az élősködőktől?

Figyelt kérdés

Szerintem túl sok pénz folyik el az államkasszából az ingyenélők etetésére.


Például : - adathordozókon adó - megy a tehetségtelen "zenészeknek".

- TAO megy a tehetségtelen focistáknak

- megélhetési gyermekvállalóknak "szociális segély"

- plusz a sportolók juttatásai, akiket rendesen bálványoz a sajtó. És itt most álljunk meg egy pillanatra.


Miért kell egyáltalán felnézni az olimpikonokra? Feláldozzák az életüket...mit b+?! Hajnalban már a fűtött medencében kell úszkálniuk minden nap! Hajjajj! Senki nem kérte meg rá őket! Egy tűzoltó, egy mentős vagy éjszakai műszakos melós sokkal nagyobb példakép! Ez a Kenderesi gyerek is ráér a nagy önfeláldozásban seggeket taperolni meg a nagy sportolók az olimpiai falukban orgiákat és tivornyát rendezni. 30 éves korukig elbohóckodnak az edzéseken, minden a seggük alá van tolva, utána meg reggeli műsorokban röhögcsélni micsoda tiszteletreméltó életmód. Tartsák el ezeket az embereket a szponzoraik. Állítom a kutya se kíváncsi egy úszó EB-re vagy egy kisebb eseményre. Olimpia meg VB...2 hét múlva senki se fog emlékezni rá. Én ettől nem leszek büszkébb magyar, mert valaki 5 ezer km-re úszkál egy medencében, egy 0 nézettségű eseményen.


De ők amúgy egy elenyésző csoport, a szociális elősködők az igazi probléma. Teljesen megszüntetném a hátrányos helyzeti státuszt. Régen is felneveltek 8 gyermeket tisztességben, sokkal kevesebből. Csak szorgalom kérdése.


2019. júl. 28. 20:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Előző

Ki kényszerítette Katinkát és a többi élősködőt hogy ezt csinálja?

Utazgat, havonta kapja az átlagbér feletti támogatást, életjáradékot, semmi köze ennek a nemzethez meg a nacionalizmushoz, ez 100%ban pénzről szól.

2019. júl. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
54%

Ismét egy bizonyítéka annak, mitől tartunk ott, ahol tartunk. Nagyon nehéz elhinni, hogy ennyien nem értik a sport támogatását. Úgy tesznek, mintha ez egy megvitatandó, megvitatható dolog lenne.

Nem az. Semmi racionalitás nincs benne. Ebben egy elmeháborodott pszichopata gyerekkori traumái tükröződnek. Mindenekelőtt az a kamaszkori "élmény", hogy alkalmatlan élsportolói tevékenységre.

2019. júl. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Magyarok nagyon el vannak távolodva, főleg az öregebb korosztály, akik azt hiszik hogy pár olimpia arany miatt majd híres lesz az országunk, meg megszeretik az országot, meg ez egy nemzetközi politikai verseny, ahol végre megmutathatjuk ki a Jani...most mi egészségesebbek vagyunk attól, mert van egy Katinka meg egy Kozák Danuta, akik hozta ketten 5-6 aranyat Rióból? Hát rohadtul nem...Ausztria, Dánia, Finnország, fele ennyit sem ért el, mégis kevesebb náluk az elhízott, sokkal többen sportolnak HOBBI szinten, és sokkal jobban ismerik is ezeket az országokat Magyarországnál.

Tiszta eurovízió, ott is megy a magyarkodás ezerrel, hogy előzzük meg a románokat... :D

2019. júl. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

Sok tesibol felmentett idiota itt frocsog.

Ha Katinka miatt csak 10en elkezdtek uszni mar megerte. 10zel tobb egeszseges ember, joval kevesebb egeszsegugyi koltseggel..


Szamolgassatok, mennyibe kerul egy cukorbeteg ellatasa.. A rendszeres sport segit hogy ne egy kover cukorbeteg leggen, mint ti, hanem egeszseges felnott. A sport altal olyan ertekrendet tanulnak ami az egész eletukben segiti oket. De hat hiaba is magyarazom. Fotelhuszarok. Nektek az a testmozgas ha felalltok a fotelbol es kimentek a 11.sorert..

2019. júl. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

#14: Képzeld, nem vagyok sem elhízott, sem cukorbeteg. Világ életemben normális volt a testsúlyom, sosem dohányoztam, csak normális mértékkel iszom, társaságban.

Tavasztól őszig biciklivel járok munkába és eljárok uszodába. Élsportoló viszont soha nem akartam lenni, az nem az én világom.

Ettől függetlenül továbbra is azt gondolom, hogy a sportolók nevetségesen túl vannak fizetve.

2019. júl. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!