Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mészáros Lőrinc valójában...

Mészáros Lőrinc valójában sikeres üzletembernek gondolja magát vagy tudja hogy Orbán Viktor strómanja?

Figyelt kérdés

2019. júl. 28. 23:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%

Is-is. Van néhány ismerősöm, akik büszkék arra, hogy protekcióval elértek valamit, elvégre azt a kapcsolati tőkét is fel kellett építeniük egyszer és ők is hozzájárultak mondjuk 5%-ban a sikerükhöz...Másik oldalról pedig ennyiben ki is merül a büszkeségük.


Szóval szerintem Mészáros is vegyesen éli meg a szerepét, mintha köze lett volna ahhoz, hogy jó időben volt jó helyen.

2019. júl. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már el is hiszi magáról.
2019. júl. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
sikeres üzletembernek gondolja magát
2019. júl. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van olyan hülye, hogy azt hiszi ért is valamihez...
2019. júl. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Most viccelsz?

Hogy tudja -e?


Ha nem tudná hogy "hol a helye", már régen nem az lenne, aki!

Ez szerintem egyértelmű.

2019. júl. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
57%

#5 vagyok:


Látom, nem ismered a romákat ....

2019. júl. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem rég olvastam egy cikket arról, hogy a Fidesz leváltása esetén évekig kellene kerülgetni a fideszes oligarchákat és ez nagyon megnehezítené egy új kormány dolgát.

De nem, mert amint megfigyelhető a kegyvesztett oligarchák példáján keresztül, egy év leforgása alatt gyors hanyatlásnak indulnak. Ugyanígy Mészáros cégei is gyorsan a földbe állnának állami hátszél nélkül. Ezt még gyorsítaná az, hogy a tőzsdén vannak. A tanulság, hogy nem az "üzletemberen" múlik ezeknek a cégeknek a sikere, hanem az állami hátszélen. Simicskának még volt is tehetsége, mégis hova jutott ahhoz képest, ahol volt.

2019. júl. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
16%

mondta már hogy nem stróman!!

Nem érted?

Akkor úgy van!

És mindenki úgy él mint a király!!!

2019. júl. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
60%

#6, #8-nak:


Orbi, te vagy az?

2019. júl. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem igen. Jó példa erre mikor arról kérdezték újságírók mi lesz ha nem Orbán Viktor fog győzni a választáson s erre a válasz csak annyi volt...'' lehet nekem még ennél jobb is lesz.
2019. júl. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!