Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogy lehet Mészáros Lőrinc...

Hogy lehet Mészáros Lőrinc ilyen sikeres? Hogy tud egyszerre ennyi mindenre figyelni és irányítani?

Figyelt kérdés

- polgármester

- futballklub tulajdonos

- szállodaipari befektető (szállodalánc tulajdonos)

- TV tulajdonos (EchoTv)

- médiamágnás (számtalan megyei újság kiadójának tulajdonosa)

- földbirtokos

- sertéstelep tulajdonos

- borászat tulajdonos


És még sorolhatnám....


2016. dec. 11. 16:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy megvannak az erre fizetett emberei. A sikere meg azon múlik, hogy a miniszterelnök haverja.
2016. dec. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
A strómant újabban "haver"-nak mondjuk?
2016. dec. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hogy ömlik hozzá a közpénz. Így bárki sikeres tud lenni.
2016. dec. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagy általában pedig egy tulajdonos nem feltétlenül vezetője egy cégnek. Erre a posztra kinevez egy számára alkalmasnak ítélt igazgatót, aki majd főállásban irányítja a vállalatot. A tulajdonos pedig csak akkor szól bele a dolgokba, ha van valamilyen konkrét célja, amiben személyesen jár el.


Hogy Mészárosnak most milyen a prioritási sorrendje, azaz mivel foglalkozik a legtöbbet azt nem tudom. Mostanság a médiában történtek változások, és egyébként is közelegnek a választások, így én erre az ágazatra tippelnék.

2016. dec. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Jaj, kifelejtetted a legfontosabbat: és GÁZSZERELŐ!!!

(Ha én tudtam volna, hogy a gázszerelés ilyen jó szakma, én is annak mentem volna!)

2016. dec. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%

Mivel sok pénze van, ezért ő egy felsőbbrendű ember.

Ilyen logikával pedig simán csinál még többet is.

2016. dec. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

# 2/6 Időpont ma 17:08


Előbb volt haver, aztán stróman.

2016. dec. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Strómanok sosem sikeresek. Kis szánalmas halak akik egy kis apróért nevetségessé teszik magukat.
2016. dec. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem értem mit kell irigykedni. Egyáltalán nem feltűnő, ha beindul az üzlet. Miért gondolják néhányan korrupciónak, hogy a fidesz előtt az éves bevétele nem érte el az 5 milliót ( mint gázszerelő-vállalkozó ), aztán hirtelen pályázatokat kezdett nyerni és 6 év alatt az ország 28. leggazdagabb embere lett 35,5 milliárdos vagyonnal ( biztosan, meg lehet néhány ingatlant, hajót, jacht-ot kihagyott )....
2016. dec. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ki beszél itt sikerességről és irányításról. A vagyont a nyakába öntötték, ő ezéért semmit nem tett (a nyaláson kívül).

Aztán meg a hozzáértést nem pénzben mérik. Lehet neki bármennyi pénze. cége, attól ő még egy harmadosztályú iparos. Ez nem bűn, hanem állapot.

2016. dec. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!