Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon miért nézik le...

Magyarországon miért nézik le azt, ha valaki nem akar napi 8 óránál többet dolgozni és inkább edzeni akar a szabadidejében?

Figyelt kérdés
Az edzés a fő dolog,a munka csak azért van,hogy legyen hol lakni meg legyen pénz kajára

2019. júl. 29. 15:37
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

#9

Én erős akarok lenni.Nekem az fontosabb,mint hogy legyen karrierem meg ilyesmik.Az edzés amúgy is sokkal megterhelőbb a munkánál.Szóval nem mondhatják hogy lusta vagyok.

2019. júl. 29. 16:33
 12/21 anonim ***** válasza:
25%

Kérdező,ha megfigyeled az emberek többségét nem is érdekli az egészsége.


Sokkal több energiát fektetnek abba,hogy a környezetük tökéletesen villogjon.

A padló naponta 6szor legyen felmosva.

Vagy nehogy ott maradjon egy mosatlan edény a mosogatóban.


De az nem baj,hogy el vannak hízva,magas a vérnyomásuk,stb,mert a saját fizikai testük,amiből 1 van,az az utolsó amire figyelmet fordítanak.

A drága ruhákat könnyebb megvenni,és abban tetszelegni,a smink,ékszerek elfedik a valós kinézetet.


Magyarországon a többség igénytelen,nincs igénye szabadidőre.

Nézd meg az irodai dolgozókat,akik ülőmunkát végeznek.

Elvannak hízva,de mindenhová,még a sarki botba is autóval járnak,meg eszik a gyorskaját.

Szerintük ez a "jólét".

Igen és inkább dolgoznak napi 12 órát,csak legyen iPhone meg ilyen drága,olyan drága ruházat,amibe beletuszkolhatják a hájas testüket.

2019. júl. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező,akik sosem edzett heti 4-5ször az tényleg nem érti,hogy mennyire megterhelő.


Ők csak azt kérdezik "Miben fáradsz el?"


De a panelben a 2.emeltre nem mennének fel lépcsőn,akkor is a liftet használják.

2019. júl. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
20%

Amúgy csinálják utánuk!


8 óra után,menjenek le este 6-8kor edzeni,és érjenek haza este 10-kor.


Aki 10-12 órát dolgozik,már az is otthon van este 6-ra és csak fekszik otthon.


Hagyjuk már ezt az idiótaságot.

Aki 8 óra mellett sportol,az sokkal jobban elfárad,mint aki 10-12 órát dolgozik,és kitudja abból mennyi az üres idő:)


Na,meg hát ezek az emberek mindent a pénzben látnak.

Nekem is van olyan rokonom,aki azzal dicsekszik,hogy a veje mennyit dógozik,a lánya helyében én semmi pénzért le nem feküdnék vele,mert egy elhízott,tohonya disznó.

2019. júl. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
8%
A munka szabaddá tesz.
2019. júl. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
81%

"A munka szabaddá tesz."


Szabaddá teszi a vállalkozót.

Így helyes.

2019. júl. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Ne altalanosits. Ez is agymosas.

Az emberek nagyresze tesz arra, hogy te kondizni jarsz.

Ha valoban 12 oraznak, nincs erre idejuk.

2019. aug. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%

Az a probléma hogy mindenki konditerembe jár hogy 70 kg izma legyen és azt a lányt fektesse meg aki csak elejébe akad. Egy hanyag ember úgy gondolkodik hogy ez a fontos nem a munka. De kell gondolni a jövőre. Gyermeked lesz, megoregedsz. Ha nincs semmi karriered vagy jövedelmed akkor a nyugdíj max ivovizre lesz elég a gyermekek üres zsebbel mennek neki az életnek, te pedig egy oregotthonban végzed és 2 hónap múlva ki is nyirnak ott. Én sebész vagyok. Napi 8 órát dolgozom, hetente kétszer 12 órát, kéthetente egyszer egyik 12 órás helyett 24 órát. Amikor szabad vagyok földműveléssel foglalkozom. Hidd el nem kell nagyobb súlyokat emelni mint egy 50 kgos boronát vagy egy 30 kgos kosarat. Nem kell jobb hátizom gyakorlat mint másodpercenként lehajolni gyomlálni. És nem kell futni eszeveszettül elég ha a tűző napon 50szer végigmész a sorok között a két hektárnyi telken. Olyan izmot csinált nekem 25 éves koromra hogy egyből felvettek a katonaság hoz katonaorvosnak (fizikumot nézik és tornagyakorlati vizsga kell ha van orvosid) ezeket a meg termelt zöldségeket meg eladom cégeknek vagy piacra küldöm viszonteladókkal. Úgyhogy dolgozz csak és ne lázadj mert megéri. És amikor annyi idős leszel mint én majd visszanézel és tetszeni fog amit látsz. De a kérdés az hogyha majd előre nézel az is tetszeni fog. Mert nekem igen

Tisztelettel, Mikós

2019. aug. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

"A válaszíró 23%-ban hasznos válaszokat ad."


És ezt mivel magyarázod? Mert ilyen alacsony százalékhoz vagy jézusnak, vagy pedig egy trollnak kell lenni.

2019. aug. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

18-as,igen,az ember születésétől fogva azért él,hogy majd abban az 5 évben,amíg nyugdíjas "jól" éljen.


Aki így gondolkodik,az már felkötheti magát hamarabb is.

Az élet lényege a fiatalság.

Nem az élettartam a lényeg,hanem,hogy hogyan töltötted.


Ha te egész életedben azért szeretnél gürizni,hogy 5 év nyugdíjas éveidtől ne kelljen rettegni,hajrá!


Szerintem az élet nem erről szól.

Ha nem lehet megélni a nyugdíjból,akkor ott valami baj van a rendszerrel.

Ha napi 8 óránál többet dolgozol,amúgy sem fogod megélni a nyugdíjat,így ettől sem kell félni.


Azok élnek el 90 évig,akik sosem dolgozták halálra magukat,a kádár rendszer öregasszonyai,akik háztartásbeliként éltek,meg a hollywoodi-i színészek.


Addig kell élni,még van rá lehetőség.

2019. aug. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!