Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A RTL Klubot miért nem vásárol...

A RTL Klubot miért nem vásárolta még meg a Fidesz? Az a legnépszerűbb csatorna és a igazat közli ezért veszélyes a kormányra nézve

Figyelt kérdés

A RTL Klub a igazat közvetíti tehát ha kiderül valami botrány a kormányban azt lefogja közölni az emberekkel.


Pl amikor Orbán Viktor luxus repülőgépel utazott azt is bemondták a tv2 nem mondta be.


Ezért is utazott a múltkor fapados repülőgéppel Orbán hogy szimpatikus legyen a emberek szemében.


Pl amikor volt a fideszes Pócs János botránya azt is leközölte a RTL a m1 és a tv2 azt is eltusolta nem adta le.


De miért nem vásárolja meg a fidesz a legnépszerűbb csatornát?

Veszélyt jelenthetnek ezek a független médiák a hatalmukra nézve.


Ezért is nem ad interjút a RTL-nek független médiának utoljára 2011-ben adott interjút mivel fél a rosszindulatú kérdésektől.


Vagy úgy vannak vele hogy a nyugdíjasok úgyis a M1-et meg a TV2-öt nézik?


Mert igazából elég a nyugdíjasok szavazata.



2019. júl. 30. 18:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
59%

"és a igazat közli "

Le tudtad írni röhögés nélkül?

Nem az igazat, hanem azt közli ami szerinte közölni való és úgy ahogyan ők azt megfelelőnek tartják.

2019. júl. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%
Külföldi tulajdonú, így nem tudják csak úgy beszüntetni, erőszakkal kicsinálni, de rajta vannak az ügyön...
2019. júl. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
67%
#1 de, az igazat, ezért sem tudnak rajta fogást találni az elvtársaid, ezért nem ők közölnek folyton helyreigazításokat. A ti médiumjaitokra viszont igaz amit írtál, elvégre ti, komcsik másra nem is vagytok képesek, már a szovjetúnió talpnyalásán kívül.
2019. júl. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

1# te idióta kotsog tényleg elegem van már belőletek nektek a gyűlölet ad erőt a provokáció?


Magyarországon a RTL klub közli a legnagyobb igazságot a tv2 meg a m1-et folyton megbüntetik folyton helyre igazitás van a tv2-én az a leghazugabb agymosásos csatorna mivel fidesz kézen van.

2019. júl. 30. 18:51
 5/18 anonim ***** válasza:
71%
Igen az RTL klub a szín tiszta igazságot közli 😂😂😂😂😂😂😂😂
2019. júl. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
65%
Hát ha hiszünk Simicska Lajosnak, akkor Orbán azt tervezte, hogy a Roszatom megveszi neki az RTL-t.
2019. júl. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
69%
#1 Támaszd már alá az állításod legalább. De tudom, hiába kérek ilyet egy fidesz hívőtől, képtelenek vagytok érvelni.
2019. júl. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
71%

"1# te idióta kotsog"

És lám, milyen szépen megcsillogtattad szellemi színvonaladat.

Úgy a béka valaga alatt.

Most már értem miért képzeled azt, hogy az rtl klub igazad mond.

2019. júl. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
80%

#7

Ezt írtam le: "Nem az igazat, hanem azt közli ami szerinte közölni való és úgy ahogyan ők azt megfelelőnek tartják." Mégis mi a fészkes fenét kell ezen igazolni? A Nap kelete kel és nyugaton nyugszik. Igazoljam azt is? MINDEN MÉDIA ugyanezt teszi.

2019. júl. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
28%
#9 Hagyjuk is inkább, ne fárasszuk egymást. Az én hibám, túl sokat vártam egy fideszestől. Menj szépen, bonts egy sopronit és ülj be az M1 elé, mindenkinek jobb lesz így.
2019. júl. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!