Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszeseket nem zavarja hogy...

Fideszeseket nem zavarja hogy Orbán támogatja és pénzeli a Maccabi játékok magyarországi megrendezését?

Figyelt kérdés

Ha ezt egy nem fideszes kormány alatt rendeznék itthon akkor egyből menne a cionistátzás, zsidózás hazaárúlózás.


Orbán nem cionista?

Ő bármit csínál nem gond ugye? Csak ne jöjjenek a migráncsok?:)

Eza dolog is bizonyítja hogy a Fidesz elvtelen, vagy inkább multielvű párt(populista)

Nem zavarja ez a migránsoktól zsidóktól meg mindentől félő fidesz szavazóket?

Már a még gondolkodni képes fideszesek véleménye érdekelne...

Ezt mint egy jobboldali magyar ember kérdezem, a fidesz zombiktól.


köszi az építő válaszokat:)



2019. júl. 31. 12:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%

A NER többek közt azzal tette "szalonképessé" a szélsőjobbos politizálást, hogy a közellenség csak a muszlimok. A zsidókkal kifejezetten jó kapcsokatot ápol.


Így fogta ki a szelet a régi nemzeti radikalizmusból, mert elég szánalmas lenne mondani, hogy "jó a Fidesz, csak zsidózhatnának is néha".


Toroczkaiék próbálják jobbról előzni a Fideszt, hogy be akarják vezetni a halálbüntetést, sorkatonaságot, abortusz tilalmát. De ezek már nem szalonképes dolgok az emberek többségének.

2019. júl. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
32%
Nem. Szívesen.
2019. júl. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
20%
Én ugyan ezt kértem számon a momentumtól is mert ez is adó fizetők pénzéből van finanszírozva erről is kellett volna népszavazás
2019. júl. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%
A Fidesz sosem volt antiszemita. Sok dologban változtak az elvei, de ebben az egyben nem, hiszen anno, liberális párt korában is ellene volt a zsidógyűlöletnek.
2019. júl. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%

Tényleg fura mert fidesz értelmezésben a liberális igazából zsidót jelent.

De megszoktuk már hogy állandóan ellentmond önmagának.

2019. júl. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%

Nem, önmagának semmiben nem mond ellent a fidesz.

ANNAK mond ellent amit TI HISZTEK a fideszről és csak a ti agyatokban létezik.

Amikor itt van konkrétan egy ilyen rendezvény, ami bizonyítja, hogy a fidesz, a fideszesek nem antiszemiták, nem fasiszták, akkor sem az van a fejetekben, hogy jé, tévedtünk, nem is fasiszták, ahogy mondtuk róluk évekig - hanem kitaláltok egy még nagyobb marhaságot, hogy úgy fasiszták, hogy ezzel álcázzák a zsidógyűlöletüket hogy támogatják a zsidók legnagyobb sportrendezvényét blablabla...

Eddig sem zavart titeket, hogy mind a valóságnak, mind a józan észnek ellent mond amiket szövegeltek.

2019. júl. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

utolsó igazad van


a fidesz nem a zsidókat nem szereti


a magyar embereket nem szeretik

ezért van ennyire szar egészségügyi ellátás, szar oktatás, sz ar fizetések, és ezért van hogy a magyar emberek által megtermelt adópénzből milliárdosodnak


És ennél rosszabb nem lehet egy kormány, minthogy a saját választói, saját népe, országa ellen követ el bűnöket!

Igazából nettó hazaárúlás az egész"NER"!


Ez sem zavarja a fideszesekt?


Ja tudom.... De legalább nem jönnek a migráncsok.

Meg a ge ci soros meg stb...

Azért hazaárúló Orbán, mert sorosgyörgy


értem:)

2019. júl. 31. 13:44
 8/14 anonim ***** válasza:
89%

Nem zavar, hogy neked ez a véleményed. Jogodban

áll együgyűnek lenni, hogy finoman fogalmazzak.

2019. júl. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 mindentudó99 ***** válasza:
71%
Engem mem zavar. Téged igen? Talán náci vagy? Itt rasszistákra nincs szükség.
2019. júl. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

#7

Ahogy mondtam. Kitalálsz egy még nagyobb marhaságot.

2019. júl. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!