Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek nem Puzsér Róbert...

Szerintetek nem Puzsér Róbert a legjobb értékrendel rendelkező politikus itthon?

Figyelt kérdés
[link]
2019. aug. 1. 19:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem ő az.

Néha mond (ír) jókat, mint az is amit belinkeltél.

2019. aug. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Ebben speciel teljesen igazat adok neki.
2019. aug. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Puzsér Róbert az egyik legnépszerűtlenebb politikus itthon ezt valódi közvéleménykutatások is megerősítették. Még Gyurcsány népszerűbb nála, tőle népszerűtlenebbnek lenni pedig nem kis teljesítmény.
2019. aug. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#1. Szerinted ki az?


#3 És ez kit minősít?

2019. aug. 1. 20:44
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Elárulod, hogy miért nevezed politikusnak????
2019. aug. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Celeb ő, nem politikus. A celebek között van Puzsérnak a legjobb értékrendje ebben egyet értek
2019. aug. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem nem vall jó értékrendre az, hogy kiszáll egy előválasztásból, ami a demokratikus intézmények egyik legjobb "találmánya" a szavazói többség érdekében.
2019. aug. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A második válaszoló vagyok. Talán nem voltam teljesen egyértelmű: nem a kérdezőnek adok igazat, de a belinkelt cikk teljesen korrekt.
2019. aug. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%

„Szerintem nem vall jó értékrendre az, hogy kiszáll egy előválasztásból, ami a demokratikus intézmények egyik legjobb "találmánya" a szavazói többség érdekében.”


Szerintem meg pont akkor hasonlott volna meg, ha az általa előre kinyilatkoztatott feltételeknek nem megfelelően bonyolított előválasztáson mégiscsak részt vesz.


Btw. Puzsér nem politikus, nem is igazán celeb, egyszerűen egy civil közszereplő, és valóban az egyik legszilárdabb értékrenddel rendelkezik, ugyanis a világnézete, bizonyos dolgokhoz való hozzáállása ugyan változik, de az alapja (a humanizmus és a kultúra, mint alapérték) nem. És ez a kettő valóban minden korban mértékadó, és ehhez lehet igazodni a változások közepette is.

2019. aug. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!