Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A neoliberális gazdaságpolitok...

A neoliberális gazdaságpolitoka kizárólag a gazdagoknak kedvez? Vagy nekem egyszerűeberként mi hasznom van a neoliberalizmusból, amit ma annyira éltet mindenki?

Figyelt kérdés
Az elöbb is volt itt egy trollkérdés ami burkoltan Kádárt kritizálta és a neoliberalizmust éltette.

2019. aug. 3. 14:17
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Én nem akarok többet túlórázni.És hol a béremelés?Németországba 4x ennyit keresnék mint itthon.A magyar fizetésből egy saját albérletet se lehet kivenni
2019. aug. 4. 14:53
 12/13 A kérdező kommentje:
A Corvinust pont most teszik fizetőssé és a jövőben a többit is ezzé akarják tenni
2019. aug. 4. 14:54
 13/13 anonim ***** válasza:

'Én nem akarok többet túlórázni'


És akkor mi van? Én sem. Akkor ne túlórázz. Kötelező? Nem. Ha nem akarsz akkor nem túlórázol, ilyen pofonegyszerű.


'És hol a béremelés? Németországba 4x ennyit keresnék mint itthon'


A bankszámládon. A béremelés előtt meg Németországban 6x annyit kerestél volna.


'A magyar fizetésből egy saját albérletet se lehet kivenni'


Ennek a mondatnak azért nincs semmi értelme, mert nincs olyan, hogy 'magyar fizetés'. Nem mindenki havi nettó 500 ezret keres, van aki csak 120-at, mások meg 2000000-t.


'A Corvinust pont most teszik fizetőssé és a jövőben a többit is ezzé akarják tenni'


Ez nem igaz.

2019. aug. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!