Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar állam miért nem épít...

A magyar állam miért nem épít panellakásokat a népnek hogy a szocializmusban tették?

Figyelt kérdés

Stadionokat építenek meg külföldre osztogatják el az adófizetők pénzét...

Miért nem építenek nekem egy panellakást?Azt olcsón meg tudnám venni és be tudnék költözni.Egy Hruscsovka megfelelő lenne egyenlőre.A sok elcseszett pénzből simán meg lehetne oldani a lakhatási válságot.

Neoliberális piacpárti kommentelők kíméljenek



2019. aug. 4. 03:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Ilyen állami kivitelezésnél 80-100 millió lenne egy kulcsrakész 55 nm2-es lakás.
2019. aug. 4. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Mert a magyarok nem akarják.

[link]

2019. aug. 4. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%
Én azt nem értem, hogy miért nem osztogatnak sört. A boltban úgy is van egy csomó, szóval simán lehetne ingyen.
2019. aug. 4. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
Ha ma kívánságműsor van, akkor én egy autót szeretnék. Államosíthatnák a kecskeméti Mercit vagy a győri Audit, és utána osztogathatnák az autókat ingyen, mert micsoda neoliberális marhaság ez, hogy piaci alapon pénzt kérnek érte...
2019. aug. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
Mert ma nem a szocializmust építjük, hanem egyesek zsebét hízlajuk.
2019. aug. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

dubitus

Ha engem kérdezel, a kettő közül egyik sem jó.

2019. aug. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 qkker1 ***** válasza:
100%
És mindenki pálinkázva szerelné az ingyen kapott Wartburgot?
2019. aug. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Tőkepártiak. A kapitalizmus ugyanaz mint a kommunizmus csak ott nem vállalnak felelősséget az emberekért. A kommunizmusban állami kézben van minden a kapitalizmusban meg a tőke kezében. A népért csak a kommunizmus próbál legalább látszatra felelősséget vállalni. A kapitalizmus meg pont lszarja.
2019. aug. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Mert azt a feladatot kapták a főnökeiktől, hogy üldözzenek el minden magyart az országból, erre pedig az egyik eszközük, hogy olyan drágává teszik a lakhatást, hogy a becsületes, dolgozó magyar emberek nem tudják megfizetni.
2019. aug. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
45%

a magyar embereknek építenek, igaz lakóparkot

a plebs nem számít

2019. aug. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!