Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem nullázok a sportra...

Miért nem nullázok a sportra adott támogatást?

Figyelt kérdés
Minek pénzeljük pár ember hobbiját?
2019. aug. 4. 08:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
16%
Ugyanez igaz a vallásokra és az életképtelen minifalvakra is.
2019. aug. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Akár. Minden kis közösség tudja fenttartani magát, ha nem tudja pénzhiányra hivatkozva, nincs is értelme....
2019. aug. 4. 08:33
 3/20 anonim ***** válasza:
70%
Minek vannak sztárok? Egy gyökér vinnyog valamit a tv ben és kap cserébe egy ház árát. Egész hollywood egy fszság. Minek van ennyi énekes tehetségkutató. Hogy elhitessék a kislányokkal hogy munkanélkül is lehetsz szupergazdag? Vagy minek? Hogy ne vágják fel az ereiket? Vagy minek vannak támogatva több ezer kilométerre levő afrikaiak? Semmi értelme úgy is valamelyik afrikai hadúrnál landol a pénz.
2019. aug. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%
egy élet munkája van abban a hobbiban. jüval keményebb meló amit te lenyomsz napi szinten. ha az élsportot vesszük.
2019. aug. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
75%

#3

A saját magánvagyonából mindenki azt támogat, akit akar. Itt nem is erről van szó, hanem a közpénzekről.

2019. aug. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
46%
közpénz? ugyanúgy gdp-t termel a belépők az épitkezések miatt stb.
2019. aug. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
#6 építeni mást is lehet, termeléshez meg nem járul hozzá, hiszen értéket nem állít elő csak szolgáltatást nyújt
2019. aug. 4. 09:45
 8/20 A kérdező kommentje:
#4 és ez mivel járul hozzá a társadalmunk boldogulásához? Egy-két tömegsporttól eltekintve nagy érdeklődés sincs rá.
2019. aug. 4. 09:48
 9/20 L.. István ***** válasza:
77%
Jó kérdés, ezt én sem értem. Ki nem xarja le?
2019. aug. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Koplárovics Béci ***** válasza:
78%

"ugyanúgy gdp-t termel a belépők az épitkezések miatt stb."


Legyenek kint heti 100 000 (százezren) mindenféle meccseken, amikhez stadionokat építettünk. Foci, kézilabda, kosár, stb. Szerintem többszörösen túlbecsültem. Átlag kb 2000Ft a belépő (és ez is inkább kevesebb). Ez heti 200 milliós bevétel. Évi kb 10 milliárd. Én erre a GDP-teremtésre azért nem vernék el évi több tízmilliárdot. Ettől sokkal értelmesebben is el lehetne költeni azt a pénzt. Úgy értem olyanra, ami tényleg hoz is.

2019. aug. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!