Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon mi az oka, hogy a gyk-n...

Vajon mi az oka, hogy a gyk-n sokkal többen vannak az ellenzékiek, mint a kormánypártiak?

Figyelt kérdés
Talán több a szabadidejük -nincs vagy kisebb a családjuk, kevesebbet dolgoznak-, vagy a gyakorlati élet helyett inkább neten politizálnak, vagy más oka van?

2019. aug. 5. 05:20
1 2 3
 1/23 mindentudó99 ***** válasza:
13%
Van közülük pár akinek a legnagyobb problémája hogy dolgozni kell a megélhetésért. Úgyanúgy mint bárhol a világon. Gondolom ezek nem is dolgoznak anyuka apuka eltartja ráér itt lenni. Vagy max bemegy közmunkára aztán a faluház wifijérőr írogat. Stb
2019. aug. 5. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
78%
Van valami hiteles statisztikád erről? (Tudom, nálatok nem szokás azzal alátámasztani a véleményt)
2019. aug. 5. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

3

Honnan lenne "statisztikám"? Egyszerűen a véleményről, magáról a kérdésről tudni, hogy hava tartozik. Kommunistabarát, túlliberális véleményt ír, sértegeti, akit fideszesnek gondol, vagy már tényekkel cáfolt állításokat ismételget.


Meg lehet bármelyik kérdést nézni, a válaszok min. 3/4 része kormányellenes, és annak is a fele csak érzelmi alapon, személyeskedéssel.

2019. aug. 5. 06:20
 4/23 anonim ***** válasza:
73%
Én már 2008 óta ismerem a GYK-t és mindig is több volt az ellenzéki. 2010-ig az MSZP vérét szívta a többség, aztán a Fideszét. Sőt, arányaiban most van a legtöbb kormánypárti.
2019. aug. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
81%
Mert az életben is több. Hogy a választáson ez hogy nem jött ki azóta sem tudom. Egyetlen embert sem ismerek személyesen aki bevallaná, hogy kormánypárti. Egyet sem.
2019. aug. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
38%

#5

Én sajnos igen, bár én vidéki vagyok.

2019. aug. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
27%
Nem biztos, hogy többen vannak, csak a szélsőségesek mindig hangosabbak.
2019. aug. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
77%
Mert számszerűen is sokkal többen vannak, azt már régen megfigyelték az ellenzéki emberek, hogy valahogy az ismeretségi körükben nem nyilvánul meg a választási eredmény, a fideszesek nincsenek sehol. Sok fideszes csak a választások erejéig fideszes, míg megkapja a közmunkát vagy a szatyrot. Ők a Fidesz bázisa, ezt nem támogatottságnak nevezik sehol hanem választási csalásnak.
2019. aug. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
34%

Nincsenek többen, csak ők azok akik telesírják az oldalt a sok hülyeséggel meg minden kérdéshez válaszolnak.

Nyugodtan dobd fel az ittenieknek is, főleg a 75%-osnak, hogy rakja már ki a nevét, hagy lássuk hogy áll a toplistán :)

Mert kb állandóan fideszezik....

2019. aug. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
74%

Mert a gyk-n lévő embereknek azért van internet hozzáférése is. Tájékozottabb embert pedig nehezebb kamu propagandaszöveggel átverni, aminek a valóságtartalmát könnyen lehet ellenőrizni. Legalábbis a felhasználók többsége esetében.


Meg biztosan van, aki csak trollkodik. Egyik nap még Gyurcsányt dicsőíti, míg máskor vérbeli Fideszes.

2019. aug. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!