Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Baloldali szavazók, miért a...

Baloldali szavazók, miért a DK-t és az MSZP-t támogatjátok? Mi alapom gondoljátok, hogy jobb választás, mint a Balpárt?

Figyelt kérdés

2019. aug. 5. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"Mi alapom gondoljátok, hogy jobb választás, mint a Balpárt?"


Elindulnak a választásokon. Ez nálam azért nagy pozitívum.

2019. aug. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Meg van programjuk.
2019. aug. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
"Balpárt": ők kik?
2019. aug. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

Ez a balpart gondolom ilyen adatokat megvásárló kamupárt ami támogatás felvetelert letezik csak,közben valószínűsíthető némi fidesz bérencség is,mert a főpolgármesterségért nem egyeztettek az ellenzékkel,nem vettek részt az előválasztasban és a jelöltjük lazán ráindul karácsonyra.

Szóval esélyes hogy egy sima megélhetési tolvaj banda .

2019. aug. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem kapnak állami támogatást.Nekem akkor se tetszik Gyurcsány meg az álbaloldali bandája
2019. aug. 6. 00:25
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem akkor se tetszik Gyurcsány meg az álbaloldali bandája"


Nekem meg ez a Balpárt nevezetű gittegylet, most akkor mi van?

2019. aug. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mit szeretsz annyira Gyurcsányban?Azt,hogy tönkretette az országot és lezüllesztette a baloldalt?Azt,hogy hatalomra segítette és most is hatalmon tartja a Fideszt?
2019. aug. 6. 01:00
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

"Mit szeretsz annyira Gyurcsányban?"


Én nem szeretem Gyurcsányt, pusztán nem tartom reális, hogy egy olyan párt legyen a kihívója, aki a megalakulását követő 5 választáson képtelen volt elindulni és úgy néz ki a hatodikon sem fog, nem bír annyit felmutatni annyit, hogy tessék ez a programon ezeken akarok változtatni és ezért szavazz rám. Persze lehet kifogásokat gyártani, hogy ezért, meg azért nem indultak el, csak akkor nem kellene csodálkozni, hogy a kutyát sem érdekli a párt. Aki annyira nem képest, hogy a szerinte álbaloldali pártokat önerőből lenyomja csak várja, hátha egyszer eltűnnek az nem méltó a baloldal képviseletére.

2019. aug. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!