Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Balatoni árakat komolyan...

A Balatoni árakat komolyan gondolják?

Figyelt kérdés
Egy görög, olasz, spanyol tengerparta simán elmész annyiból mint a Balatonra.

2019. aug. 6. 13:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Még igy is tömve van a Balcsi, szóval fognak még feljebb is menni az árak.
2019. aug. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Micimacko67 ***** válasza:
92%

Mi tart vissza kérdező?

Egyébként egy hetet töltöttem Keszthelyen nem régen....teljesen korrekt árakkal találkoztam...

2019. aug. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%

"Egy görög, olasz, spanyol tengerparta simán elmész annyiból mint a Balatonra."


Repülőjegy Spanyolországba 50ezer Ft, vonatjegy a Balatonra 5ezer Ft. Van még kérdés?

2019. aug. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%

Szervezés kérdése. Mehetsz campingbe is, vagy fél évvel előtte lefoglalhatod a szállást, úgy olcsóbb. Ügyesen kell csinálni és ésszel költeni, akkor jóval olcsóbb, mint a tengerpart, már csak a távolság miatt is.

Aki pedig bevállalja, hogy néha kaját készít magának és nem mindig étteremben eszik, jóval olcsóbban megúszhatja.


Mindamellett élménynek a tengerpart szerintem meghatározóbb.

2019. aug. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
29%
Megint töröltek.
2019. aug. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%

"A Balatoni árakat komolyan gondolják?"


Nem, de csak megveszik a finom "kézműves" takarmánykukoricát megfőve 3000ft-ért, pedig falun a morzsolt kukorica mázsája kerül ennyibe.

2019. aug. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát nem, "nem mész el", mert az utazás minimum a 10-szerese!

Más élmény a tengerpart, nyilvánvalóan, de ki hogy éli meg. Én pl. max. a Balatonba megyek be, mert erős víziszonyom van és azt ismerem, tengerbe bokáig mentem be egyszer, szóval nekem az nem pálya. OK, megnéztem, ez ilyen, pipa... Jól érzem magam a Balatonon, mert otthon vagyok és nem kell angolul erőlködnöm, (megy, csak nem megy zsigerből). Ki vagyok békülve a balatoni árakkal, mégpedig azért, mert jól emlékszem a keresetünkhöz képest milyen árak voltak a 2000-es évek elején, na ahhoz képest konszolidáltabbak az árak (jóval!). Gyerekként meg... nem tudom ki hogy volt vele, de nekem kb. elképzelhetetlen volt az, hogy beülünk egy étterembe, hogy a strandon napi szinten kajálunk (nem hozott, rántotthúsos szendvicset), egy kis adag sültkrumpli vagy egy palacsinta, esetleg egy fagyi volt az, amit néha kaptunk, ennyit engedhettek meg a szüleink maguknak, pontosabban nekünk. Sült krumpli... ki a franc akar ma sült krumplit enni magában vagy ketchup-al? S nagy szó volt a ketchup, hogy húúú... VAN! Most a viszonylag sz-r fizetésemből azért simán letudok menni 1 hétre haverokkal úgy, hogy kifizetjük a szállást, iszogatunk, sütünk, főzünk vagy étteremben/kajáldában eszünk a parton, esetleg beülünk valahova meginni pár sört/fröccsöt stb. Ez az, amit gyerekként én elérhetetlennek láttam, de még tiniként is (amikor már megittunk volna pár sört minden nap), mert kuporgattuk a pénzünket. Úgyhogy hááát biztos ezért van, hogy ragaszkodom a Balatonhoz, mert most van az, hogy úgy lehetek ott, ahogy gyerekként/tiniként csak szerettem volna úgy (olyan minőségben) ott lenni. A németeket/osztrákokat néztük csak és irigyeltük, hogy Ők "hogy nyaralnak".

2019. aug. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
42%
Ez a kérdés is bele illik abba a ballib kampányba amit mostanában a balcsi és a turizmus ellen folytatnak. Perig ez nagyon nem korrekt. Egyáltalán nem drágább a "magyar tenger" mint bármelyik más frekventált turisztikasí célpont.
2020. aug. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!