Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Coca-colát fogsz ezek után...

Coca-colát fogsz ezek után inni, csak azért mert betett a Fidesznek?

Figyelt kérdés
Pár ellenzéki barátom, akik eddig nem ittak sosem Coca-colát azt mondták, hogy most vettek egy nagy packot, mert betett a Fidesznek és ez most nagyon jólesik nekik. Ez jó levezetése a idegnek, mert nem ártasz senkinek és megnyugszol. Úgy érzed, ha kolát iszol, akkor egy kicsit a nyugati liberális világot veszed magadhoz. Nálad is ez van?
2019. aug. 7. 02:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
70%
Én már csak Pepsit iszok a Bayer show alatt.
2019. aug. 7. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Michael Jackson is azt itta :)
2019. aug. 7. 02:27
 3/21 anonim ***** válasza:
97%
Ááááá... már hágytatom magam
2019. aug. 7. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
60%
Nem tett be senkinek, csak pár elmeroggyantnak, nekik meg már úgyis mindegy. Az ellenzéki colázás maszlag.
2019. aug. 7. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 mindentudó99 ***** válasza:
62%
Miért is tett be a fidesznek? Egyébként a kutyát nem érdekli aki szereti issza ezután is. Egy hónap és mindenki elfelejti az egészet. A Coca cólát se érdeklik a melegek mielőtt még bárki ezt hinné. Sima reklámfogás.
2019. aug. 7. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
75%
Nem érdekel a téma és szerintem te is csak egy troll vagy.
2019. aug. 7. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
2019. aug. 7. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
92%
A Coca-cola a kormány stratégiai partnere, ez volt az első cég, akivel ilyen megállapodást kötött...
2019. aug. 7. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
90%

Kb hetente egyszer ittam eddig is, ezután is így lesz. Nem érdekel a hiszti ami körülötte megy, szánalmasnak tartom.

Egyébként az IKEA is többször kiàllt Magyarországon is a homoszexuálisok mellett. A Microsoft és még számos multi is kint volt a prideon a céget képviselve..

Ennyi erővel mindent lehetne bojkottálni vagy direkt venni, hogy borsot törjük a homofobok orra alá.

Szerintem felesleges ennyire belemenni. Ha egy terméket szeretek, akkor megveszem, nem érdekel hogy mi mellett áll ki.

Megjegyzem, hogy külföldön ittam már a pride hónapjában szivárványos Pepsit is. :)

2019. aug. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
35%

Magyarországra is elért az a marketing-stratégia amely szándékos megbotránkoztatáson alapul. Meg kell hagyni zseniális, ilyen plakátokat kirakni egy olyan országban amelyről a Coca Cola is tudja hogy sok ember fog felháborodni a dolgon, de ez csak ingyenreklám nekik hisz mindenki róluk beszél, aki negatívan beszél róluk arra ráfoghatják hogy homofóbok. Akik pedig azzal szeretnek felvágni hogy ők mekkora elfogadó toleranciabajnokok hamarosan mindenkire ráfogják hogy homofób aki nem szereti a Coca Colát (sok ilyen 2 bites gondolkodású ember létezik). És mindez azzal kezdődik hogy egy nagyvállalat a melegeket használja fel önreklámra.


6:39

A hűtő ajtaja meg nyitva maradt...

2019. aug. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!