Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fidesznek aki hatalmon van...

A fidesznek aki hatalmon van érdeke e az, hogy legyen MAGYAR zöldség és gyümölcs?

Figyelt kérdés
Persze importra így is rászorulunk eléggé sokszor hiába vagyunk mezőgazdasági ország. Minden hatalomnak az az érdeke,hogy kevesebbet kelljen importálni és még többet exportálni ?!?! Rosszul gondolom vagy sült bolond vagyok ?

2019. júl. 3. 08:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
12%
Attól hogy ráírod valamire hogy *MAGYAR* még lehet sz@r. Sőt valószínű hogy sz@rabb is mint a külföldi.
2019. júl. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
100%
Sajnos mar reg nem vagyunk mezögazdasagi orszag...
2019. júl. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
nem erre gondoltam :) Ezt hagyjuk is a minőséget.
2019. júl. 3. 09:07
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Hangoztatni, sulykolni kell, hogy "Magyaroknak magyar sz@rt!"

Minden, amit megveszel és nem magyar, másnak hoz hasznot!nyereséget.

2019. júl. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Tudtok nekem mondani egy évszámot,hogy mióta nem számítunk mezőgazdasági országnak ? Azt gondolom kedves négyes,hogy megveszem az Ausztriában gyártott valamit és azt az országot támogatom ezzel a lépéssel. Ezt tudtam ,de a jelenlegi hatalomnak ez az érdeke e ,hogy legyen az országban elegendő gyümölcs és zöldség amit itthon termelnek meg és netán csekély esély is van rá jusson külföldre is ?
2019. júl. 3. 09:51
 6/17 A kérdező kommentje:
Ja és ne kelljen behozni az országba mit tudom én mondjuk vöröshagymát vagy krumplit.
2019. júl. 3. 09:52
 7/17 anonim ***** válasza:
30%
Nem nagyon éri meg bármit importálni, mert a külföldi termék eléggé fos.
2019. júl. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Tescos paradicsomnak olyan íze van mint a sárgadinnyének, de csak enyhén, mert inkább víz ízű. Nem tudom hogy honnan hozzák, szerintem valami ipari termelő gyárból. A valódi kerti paradicsom teljesen más.
2019. júl. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Abban az esetben van érdeke, ha tud belőle hasznot húzni.
2019. júl. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Javíts ki ha tévedek kilences ,de ez nem úgy működik,hogy ha nincsen az országban valamilyen zöldség akkor az országnak pénzt kell kiadnia azért,hogy behozzák a külföldi krumplit és legyen a piacon krumpli ? Magyarul pénzt veszít az ország. Ha rosszul gondolom akkor írj vissza. Ha mi importálunk valamit más országokba akkor meg Magyarország GDP-t felnyomja ?!?!? Nem így van ?
2019. júl. 3. 11:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!