Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti mit szóltok ahhoz, hogy...

Ti mit szóltok ahhoz, hogy magukat "hazafinak" nevező fiatalok egy csoportja plakátokat rongált?

Figyelt kérdés

A Coca-Cola melegeknek szánt plakátjait tépték le:


[link]



2019. aug. 7. 09:46
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
23%
Támogatom.
2019. aug. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
20%
Én elfenekelném ezeket a komisz legényeket szívesen.
2019. aug. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
62%
Én is hazafinak tartom magam, de ez szomorú és egyben szánalmas. Remélem, hogy megbüntetik őket.
2019. aug. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
66%
Gondolom az akció izgalmait pedig a kék osztriga bárban vezették le...
2019. aug. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
40%

Sikerült őket provokálni


Amúgy ez nálunk egy kontraproduktiv reklám lesz


A pepsi helyébe tele plakátolnam az országot csókolózó hetero fiatal párokkal

2019. aug. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
65%

Viccen kívül szánalmas és elszomorító.


Először is, aki heteró, abból nem lesz homokos csak azért, mert megtartanak évi 1 prideot és kitesznek pár plakátot, ami a más szexuális irányultságúak elfogadásáról szól.


Heteróként én 100%-ig tapasztaltam, hogy még akkor se lennék meleg, ha körülöttem mindenki az és minden nap lenne pride, mert egyszerűen a nőkhöz vonzódom, férfiakhoz meg egyáltalán nem és kész...


Azok a szélsőjobberek, akik a pride és a plakátok kapcsán sivalkodnak és a homoszexualitás majd terjedni fog és mindenki IS meleg lesz, meg jaj #mindmeghalunk, azok tulajdonképpen látens homik, ugyanis egy magabiztos heterónak nincs félnivalója a melegektől és a homoszexualitás terjedésétől, mert saját tapasztalatai alapján tudja, hogy aki heterónak születik, az az is marad!

2019. aug. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
30%
Hatoska, az mehet utána is. Szépen sorjában.
2019. aug. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
80%

"A pepsi helyébe tele plakátolnam az országot csókolózó hetero fiatal párokkal"


Egyébként volt heteró párral is egy változata annak a plakátnak.

2019. aug. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
67%

#6


Szerintem úgyis arra vágyik a kis hamis

2019. aug. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 Molyember ***** válasza:
84%
El kéne már engedni azt a hülyeséget, hogy viselkedészavaros, beilleszkedési problémákkal küszködő, nehéz családi körülmények közül érkező, általában tanulatlan, emiatt pszeudodebil, frusztrációjukat agresszióval oldó embereket hazafinak nevezünk. Tőlem tépkedhetik a plakátokat, hiszen a stílus maga az ember, és ha már érvelni nem tudnak, akkor kénytelenek rombolni, nem ez a baj, hanem hogy a hazafiság összefügg a dühös ostobasággal. Ők nem hazafiak, csak a hazafisággal magyarázzák a tetteiket. Lényegi különbség nincs köztük, és a hasonlóan nehéz körülmények közül érkező zajos, kötekedő cigányok közt.
2019. aug. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!