Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány Ferenc is orosz...

Gyurcsány Ferenc is orosz párti lenne inkább mint nyugat párti és Ő is illiberális birodalmat épített volna ki, hogyha tovább marad miniszterelnök?

Figyelt kérdés
2019. aug. 7. 18:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
53%

Nem. Hazudsz mint a vízfolyás, terelsz, mellébeszélsz és kamu híreket veszel elő. valamit előszedsz ami szerinted téged igazol és soha nem foglalkozol azokkal a tényekkel amiket neked megmutat valaki.

Ráadásul nagyon elszálltál. Másik kérdésnél is megmutattad, hogy már csak a személyeskedés és mocskolódás maradt.

Attól mert sokszor leírod ugyanazt a hazugságot, jó hosszan, attól még nem lesz igaz és nem is bizonyítod.

És nem, nem fogok veled vitázni, bizonygatni, mert nem érdemes. Mintha a falnak beszélne az ember, ugyanazt és ugyanúgy mondod tovább, bárhányszor és bármit is írnak le neked cáfolatul.

2019. aug. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

# 11-es, épp az előbbi hozzászólásomban bizonyítottam tételesen, hogy igaz, amit leírtam.


Olyan, mintha önmagadat jellemeznéd ilyenkor: eddig egyetlenegy hivatkozást, bizonyítékot sem írtál sehol semmire, folyamatosan csak kinyilatkoztatsz.


Tehát amit írtam, mégegyszer mondom, IGAZ. Itt van rá a bizonyíték mégegyszer:


https://www.youtube.com/watch?v=YYID_mvSSLk


Te eddig semmilyen bizonyítékot nem hoztál fel ennek cáfolatára.


Folyamatosan hazudsz. Ennyi.

2019. aug. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
53%

Mint mondtam hazudsz. Abban is hogy én ne írnék hivatkozásokat, bizonyítékokat. És nem nem igazolom, ott vannak a válaszaimnál jól láthatóan.

Még egy ennyire egyszerűen cáfolható dologban is hazudsz újra meg újra.

2019. aug. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
# 13 Itt az alkalom, hivatkozz forrásokat, cáfold meg, hogy az általam hivatkozott videón orbán viktor szerepel és azt mondja amit mond! sok sikert!
2019. aug. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!