Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A konzervatívok, jobboldaliak...

A konzervatívok, jobboldaliak az LMBTQ mellett elítélik a női dominanciát és a BDSM-ez is?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok a konzervatívok mit gondolnak erről a témáról

2019. aug. 9. 12:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
A nagy magyar konzervatívok, akik nálunk anyáznak mindenre, többek közt az egészséges életmódot, logikát, gondolkodást és jólétet is elítélik, viszont a pörköltszaftos trikó, igénytelen hónaljszag és a hétvégi gyerek/asszonyverés jöhet ezerrel!
2019. aug. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Asszonyverés?Én azt szeretem ha engem ver az asszony.
2019. aug. 9. 12:08
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

Nem értem miért kell túlzásokba esni. Legyen mindenki egyenjogú és pont.

Valaki úgy érzi hogy ő másik nemhez tartozik? Nem érdekel, műtesse át magát SAJÁT pénzen.

Egy férfi a férfiakat vagy egy nő a nőket szereti? Áldásom rá, legyenek úgy. Felőlem aztán házasodjanak is, nem fogja befolyásolni az életem.

Többlet jogokra, női / meleg / transznemű kvótákra nem gondolom hogy szükség van. Éppen ebből kifolyólag azt csinál mindenki amit akar, ahogy akar.


Akkor mégis mivel van problémám? Ezzel:

[link]

[link]

Megmondaná nekem valaki, hogy ez mégis mit fejez ki? És miért van egy 7 éves fiú gyerek ott a pride-on, nőnek öltöztetve? Na ezt ellenzem.

2019. aug. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%

Én nem ítélem el, általában az alapján döntöm el, hogy valami jó-e vagy rossz, hogy már létezett-e a 80-as években, mert szerintem az volt az utolsó normális kor, ami után sajnos megőrült a Nyugat.


A 80-as években a melegek underground működtek, BDSM meg ugyanúgy volt mint manapság, szóval ezt a fajta nézetet támogatom.

2019. aug. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Tökéletesen egyetértek a 3-as válaszolóval. De szerintem érdemes hozzá tenni azt, hogy akik (és ide tartozom én is) általánosságban védik a melegeknek az alapjogait (mint minden más emberét), nem támogatják azt sem, ami a képeken látható. Egyszerűen az idiotizmus nem ismer határokat, függetlenül a szexualitástól. A szélsőségektől normális ember távol tartja magát.
2019. aug. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
3-as jogos, bár ne felejtsük el hogy a pride-on részt vevők nagy többsége sem ilyen. A szervezők helyében nem is engedném az ilyesmit, azonkívül hogy lejáratják a többieket, semmi egyéb hatása nincs. Olyan ez, mintha egy-egy tüntetésen lenne néhány balhézó, aztán azok miatt az egész tüntetés meg lenne bélyegezve és már nem is figyelne senki a tüntetés tulajdonképpeni okára és céljára, csak arra a tíz rendbontóra.
2019. aug. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%

"Asszonyverés?Én azt szeretem ha engem ver az asszony."


Sokszor hallottam konzervatívoktól,hogy egy férfi nem is lehet családon belül erőszak áldozata,nem értheti szexuális zaklatás,és nem is lehet nemi erőszak áldozata.

2019. aug. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
20%
Csak a buzulást ítélem el.
2019. aug. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%
Ha lenne BDSM vagy femdom felvonulás azt elítélném. Ahogy egy hetero felvonulást is. A szexualitás magán ügy, nem kellene mások képébe tolni hogy mire gerjedünk. De amíg a hálószobában marad addig úgy vagyok vele, hogy ha mindkét fél élvezi és nem ártanak vele senkinek addig azt csinálnak amit akarnak, LMBTQ, BDSM, femdom vagy más. Ami a hálószobában történik magánügy, senkinek semmi köze hozzá.
2019. aug. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Konzervatív vagyok, a jobboldali nézőpont kérdése.

Nem tudom, hogy mit kéne érteni "női dominancia" alatt? Hogy valakiből pl. azért legyen főnök, mert nő és javítsunk a statisztikán? Ezzel mondjuk nem értek egyet, elsősorban a szakmai tudása és emberi alkalmassága, képességei miatt legyen valaki főnök, képviselő, miniszter vagy akármi, ne a neme miatt.

BDSM? Engem nem vonz, de aztán a hálószoba mindenkinek a magánügye. Alapvetően nem érdekel senkinek a szexuális élete, az LMBTQI+ -val sem ez a bajom.

Nő vagyok, amúgy

2019. aug. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!