Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért volt akkora cécó azért,...

Miért volt akkora cécó azért, mert a hajléktalanok nem lehetnek közterületen?

Figyelt kérdés
Miért nem mennek a hajléktalan központba? Egyszerűen azért, mert az a kifogásuk hogy kirabolják őket. Jó oké megértem. De akkor pedig menjen közmunkára, vagy menjen tanulni vagy legyen valami normális állása meg pénze. Nem igaz az, hogy nem veszik fel őket sehova. Speciel sok heyet tudok, ahova felveszik őket akár nulla iskolával is. A másik pedig ha attól félnek hogy kirabolják őket, akkor ez már egy ok arra hogy a többségük ne legyen az utcán. Mert ha már a hajléktal is félti az értékeit a másik hajléktalantól, akkor mi lenne ha az utcán lennének? Tudom milenne, mert már tapasztaltam. Utcán nappal összekunyerálja gyógyszerre a pénzt. Na de milyen gyógyszerre! Pálinkára. Ami valóban gyógyszer, ha azt nézzük. Orvosom is szokta ajánlani csak nem akkora mennyiségben. Akkor kezdődik a móka. Odapicskít a padra, szétveri. Akkor a haza felé menő szintén részeg fiatalokkal össze verekszik, akkor van aki lop stb... Nem kell ebből ügyet csinálni, mert ez a polgárok érdeme.

2019. aug. 10. 13:40
 1/7 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
74%

Nem tudom minek újra nekifutni ennek a kérdésnek, ezerszer el lett már magyarázva, hogy nem ez a megoldás a hajléktalanproblémára, csak ront rajta.


Engem jobban zavarnak részegen dorbézoló hajlékos fiatalok a közterületen, mint a részegen alvó hajléktalanok a közterületen.

2019. aug. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Valahogyan a hajléktalanok száma egyre csökkent a közmunka bevezetése óta. És sokkal kevesebb incidens történik a tolvaj, drogos hajléktalan emberek miatt. Szerintem nem lett megválaszolva, nem magyaráztátok el.
2019. aug. 10. 19:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Rosszul látod, de mindegy. Ezt csak az érti meg, aki akarja. Aki nem akarja, soha nem is fogja.
2019. aug. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#2 hol csökkent? Nem látom, a közmunka nem jó semmire, attól tuti nem.
2019. aug. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Pedig csökkent, a középosztály pedig növekedett. Aki pedig nem dolgozik az pedig el van szegényedve.
2019. aug. 11. 10:11
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 nem csökkent, de a középosztály az tényleg csökken.
2019. aug. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Középosztály növekszik*
2019. aug. 11. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!