Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldaliak miért támogatják...

A baloldaliak miért támogatják annyira Gyurcsányt?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért gondolják,hogy jobb választás,mint az MSZP-PM.Én baloldaliként utálom Gyurcsányt,semmiképp sem akarom,hogy ő legyen kormányon és nagyon csalódott voltam,hogy a DK a legerősebb baloldali párttá vált.

2019. aug. 11. 15:34
 1/10 anonim ***** válasza:
24%
Mennyire? Az ellenzékre leadott kb. 2,5 millió emberből 307401 szavazott Gyurcsányra a legutóbbi választáson, azaz kb. nyolcból egy. Ezzel a Fidesz, a Jobbik, az MSZP és az LMP mögött a DK az ötödik legnagyobb párt az országban. Vagy a negyedik legnagyobb ellenzéki, ha csak úgy számítod.
2019. aug. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A DK a 2.legnagyobb jelenleg.
2019. aug. 11. 15:40
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi alapján?
2019. aug. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
EP választás
2019. aug. 11. 16:03
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Az EP választásra fele annyi ember megy el, ami torzítja az eredményeket. Nem lehet rá komolyan alapozni.
2019. aug. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A közvélemény kutatás szerint is a DK a legerősebb.
2019. aug. 11. 16:40
 7/10 anonim ***** válasza:
11%
Hát nekem kb. nincs egy darab ismerősöm se, aki DK-s, és a legutóbbi komoly választási eredményen elég durván leszerepeltek. Nem érzem azt, hogy a baloldalon olyan hatalmas Gyurcsány-imádat uralkodott volna el. De lehet hogy én tévedek.
2019. aug. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán követed akkor a dk fejlődéset. Feri hátraàllt. Pontosan tudja hogy vele nem győzhetnek. Úgyhogy a dk ahogy a rövidítés is mutatja már dobrev klárát jelent. Feri már csak az ősfanok megtartása miatt van jelen. Ebből pedig következik hogy dobrevet támogatjak leginkább nem pedig ferit.

És azt kell mondjam hogy eredményesen. Mert ilyen rövid idő alatt ilyen egyertelmű sikert még nem sikerült felmutatnia eu képviselőknek mint a dk és monentum delegáltaknak. Hazafiként kiálltak a magyar érdekekért és megfúrtàk a néptontó barnanyelvű fidesz képviselőket.

2019. aug. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

De attól a DK még ugyan az a DK.

De miért olyan népszerű ez a Dobrev?Eddig azt se tudtam ki ez

2019. aug. 11. 17:31
 10/10 anonim ***** válasza:
48%

Azért látszik népszerűnek, mert a propaganda ezt akarja láttatni. Sokan pedig a hírek alapján szavaznak. Azt gondolják, hogy ha a DK egy erős ellenzéki párt akkor én is támogatom. Akár van valós alapja akár nincs.

Gyurcsány pedig megteremti a békét az univerzumban. Biztosítja a fidesz hatalmát és az ellenzék megosztottságát.

2019. aug. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!