Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik gyurcsányt éltetik most...

Akik gyurcsányt éltetik most is, elfelejtették hogy a vizitdíj is az ő ötlete volt?

Figyelt kérdés
2019. júl. 22. 11:55
1 2 3
 1/21 Micimacko67 ***** válasza:
84%
Ez most miért jutott az eszedbe?
2019. júl. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Mert nem értem hogy támgatnak egy ilyen aljasságra képes "embert".
2019. júl. 22. 12:00
 3/21 anonim ***** válasza:
16%
Senki nem élteti Gyurcsányt. Csak akkora a gyűlölet az Orbán iránt, hogy a tanulatlanok rá szavaznak, mert az ő csicskái a leghisztisebbek. Ők demozzák legjobban Orbán gyűlöletét nulla programmal. Hab a tortán, hogy a zárt ajtók mögött kéz a kézben jár ez a két ember
2019. júl. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Micimacko67 ***** válasza:
85%
Kifejtenéd, hogy ebben mi volt az aljasság?
2019. júl. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%

A vizitdíj 300 forint volt. És más volt a célja.

Ma az orvosért akár százezret fizethetsz. Vagy elmarad a vizsgálat, a műtét és egyebek.

Ha te nem vagy képes e két számot összehasonlítani, akkor soha nem fogod megérteni, miről van szó.

Ja, és ez Gyurcsánytól függetlenül van így. Ja, ha ma évente ezer milliárdot lopnak, akkor Gyurcsány megelégedne tízzel. Az sokkal kevesebb, ezért látszólag akkor inkább ő, de én azt mondom, ő se. Aki lop, annak másutt a helye, nem a kormányban.

2019. júl. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
79%

jaja, a fideszesek nem aljasok, bezzeg Gy

éppen most verik szét teljesen az oktatást, rendezik át azt is kegyúri formába, de semmi nem baj, csak Gy

2019. júl. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
79%
A vizitdíj legalább kipucolta a trécselésre vágyó öregasszonyokat a várótermekből. Erre teljesen jó volt.
2019. júl. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Micimacko67 ***** válasza:
88%
Kedves kérdező nem kaptam választ a kérdésemre...hová tűntél?
2019. júl. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Anno a vizitdírja nemmel szavaztam, mert volt a családban két állandó beteg. Így is muszáj volt zsebbe adni orvosnak, mentősnek, ha biztosan megfelelő törődést akartál.

De ha Gyurcsánt átkozod a vizitdíj miatt, akkor Orbánt is nyugodtan előveheted a netadó terve miatt.

2019. júl. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Szegény nyugdíjasokkal tolt ki akiknek alig volt pénzük kifizetni a vizitdíjat, ha pedig többször kellett menniük mert olyan betegek voltak szegények, akkor nem maradt ételre se pénzük.
2019. júl. 22. 12:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!