Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Haa liberálisok szerint tök...

Haa liberálisok szerint tök mindegy hogy valaki férfi, vagy nő, akkor miért zavarja az, ha mondjuk libsi férfit kislánynak szólítja valaki?

Figyelt kérdés
2019. aug. 13. 13:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Mert az nem az ő akarata, csak gúnyolódnak rajta a bunkók.
2019. aug. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 ConnectCare ***** válasza:
78%

Vissza az óvodába:


Vannak férfiak, akik férfinak érzik magukat és ezért szeretik, ha férfiként kezelik őket.

Vannak nők, akik nőknek érzik magukat és ezért szeretik, ha nőnek kezelik őket.

Vannak férfiak, akik nőnek érzik magukat és ezért szeretik, ha nőnek kezelik őket.

Vannak nők, akik férfinak érzik magukat és ezért szeretik, ha férfiként kezelik őket.


Tekintettel arra, hogy ilyesmi a világon nagy számban fordul elő és látszólag az érintettek egyike sem tud ellene tenni semmit, valamint arra, hogy ez ártani sem árt senkinek, ezért úgy vesszük, hogy mindenki lehet az, ami lenni akar, ahogy boldog.

2019. aug. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Sokat törted az okos fejecskédet ezen a kérdésen?
2019. aug. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%
Édes istenem :D 190 centis, 92 kilós, kopasz, szakállas "libsi" vagyok ... de ha szeretnéd nyugodtan szólíthatsz kislánynak, csak téged fognak hülyének nézni :D
2019. aug. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%
Hacsak az illető libsi férfi nem tartja saját magát kislánynak, akkor elég értelmetlen a kérdés.
2019. aug. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Mert diktatúra van.
2019. aug. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%
Remélem van minimum 4 gyereked, mert csak akkor vagy jó magyar. Ha nincs, akkor ne járjon itt a szád.
2019. aug. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
7%
Én pávacsírának szólítom őket.
2019. aug. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
8. Ezért nincsenek már fogaid és áll olyan furán az orrod.
2019. aug. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én liberális vagyok, az ismerősöknek mindig szoktam mondani, hogy ne srácozanak, mert én egy hópihe vagyok.
2019. aug. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!