Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez az ország miért ment el...

Ez az ország miért ment el ennyire rossz irányba, egyáltalán az emberik miért engedik?

Figyelt kérdés
Miért nem lehet úgy élni mint az osztrákok, svájciak, svédek, dánok, finnek?

2019. aug. 14. 14:50
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Szerinted rossz irányba, mások szerint meg nem. Egyenlőre jobb ha ebbe beletörődsz, változás nem látszik a horizonton.
2019. aug. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Jóval kónnyebb lenne a helyzet, ha 1945-ben a szövetségesek dúlják fel az országot.
2019. aug. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem meg nagyon is jó az irány. Rengeteg fejlesztés, lehetőség van az országban. Ma tényleg egyre élhetőbb ez az ország. Nemrég költöztem haza Németországból 8 év után közel annyi a fizetésem itthon mint kinn. Viszont a költségeim alacsonyabbak. Nem tudom mire vélni a sok szapulást amit az országra mondanak néhányan.
2019. aug. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
4%
A magyaroknak nincs igényük a jólétre, az a helyzet. Illetve van, csak az számít nekik jólétnek, amiben a Kádár-rendszerben is éltek.
2019. aug. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%

"Örüljünk annak ami van mert ha háborgunk még azt is elvehetik."

Ez a mentalitás száll át nemzedékről nemzedékre és ezt használja ki az aktuális politikai elit.

Majd ha egy hibás kormánydöntés után lángolna az összes autó a körúton, mint mondjuk Párizsban ahol állítólag demokrácia van, akkor az urak/elvtársak is elgondolkodnának egy kicsit.

2019. aug. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó, alulról szerveződő, tömeges és erőszakos megmozdulás a kormány ellen 2006-ban volt, akkor gumilövedékkel lőtték ki az emberek szemét azonosítószám nélküli rendőrök.
2019. aug. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6

A franciák vagy az olaszok másnap szétvertek volna néhány rendőrőrsöt de nem hagyták volna annyiban.

2019. aug. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
30%

#3

És egyre több lehetőség lesz, ahogy rohasztják le az országot.

"Nem tudom mire vélni a sok szapulást amit az országra mondanak néhányan"

Ja, végülis nem mondta ki az orvosi kamara, hogy nem működik az egészségügy. Végülis nem hal meg 25-30 ezer ember évente azért, mert nem tesznek elég pénzt az egészségügybe. Nem derült ki, hogy olyan elrontott oktatásunk van, hogy már a PISA eredményünk is csökken.

Én sem értem, hogy miért szidják a kormányt, amikor rosszabbul teljesít, mint a korábbi mszp-szdsz.



#6

Ja, ami úgy kezdődött, hogy agyonvertek 100 rendőrt, felgyújtották 2 tucat autót és szétvertek egy székházat.



A kérdésre meg annyi a válasz, hogy az emberek nem tudják, hogy rossz irányba ment. Itt van a #3-as válaszoló példája. Sikerült neki kiemelnie egy dolgot, amit pozitívnak él meg, de gyakorlatilag minden más rossz. Az ilyen ember legtöbbször önző és csak magára gondol. Nem képes szem előt tartani, hogy az országnak mi a jó.

2019. aug. 15. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

3-as: "Nemrég költöztem haza Németországból 8 év után"

Ennyi elég is. Idiótákkal nem vitatkozunk!

2019. szept. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!