Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarok mikor fogják fel...

A magyarok mikor fogják fel végre, hogy vagy Orbán vagy Gyurcsány, de más alternatíva NINCS?

Figyelt kérdés

Gyurcsány az egyetlen aki képes lenne leváltani Orbánt valaha. Ha ő nem, akkor örökre Orbán marad, és folyamatosan süllyedünk tovább Bulgária felé. Majd amikor meg Bulgária is lehagy, akkor keresünk egy még szegényebb, nem-EUs országot amihez hasonlítgatjuk magunkat, hogy de még nálunk jobban teljesítünk, majd végül az is lehagy.

El kell már felejteni a Gyurcsánnyal szembeni előítéleteket, különben sohasem lesz semmi változás. Nincs más lehetőség. Vagy Orbán vagy Gyurcsány. A kettő közül lehet dönteni. Más nincs.


2019. aug. 17. 13:59
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
67%
Azért jól képben vagy az aktuális politikával. Dobrev lesz ormány kihívója,nem pedig gyúrcsány.
2019. aug. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
73%

#20, #21-nek:


Ez nekem szólt? Vagyis egy DK-aktivistának?


Szerintem gondold újra ... :D

2019. aug. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
95%

"Ha egy ellenzéki összefogásból kihagyod Gyurcsányt,(VAGYIS AZ EGÉSZ DK-T!) a maradékkal kitörölheted a s'gged."


Ha az ellenzéki összefogásba beveszed Gyurcsányt, akkor miatta az összefogás egy csomó szavazatot veszít a maradékkal kitörölheted a s'gged.

Én nem fogok olyan összefogásra szavazni amiben ő benne van. És ezzel nem vagyok egyedül.


Ezért van az, hogy az DK 10%-a biztosítja a fidesz hatalmát.


Választás orbán és gyurcsány között olyan mint választás balegyenes és jobbhorog között. Köszi egyik sem vonz.

2019. aug. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
80%

A balegyenes jobb horog nem jó hasonlat,mert akarmilyen is gyúrcsány nem tartaná fenn az önkényt,nem köpné le a jogállamot és leváltható lenne demokratikusan.

Orbánt nem lehet demokratikusan leváltani.

Tehát a jobb horog balegyenes helyett találóbb hasonlat-

Közli a doki hogy eltört a lábad. Vagy közli a doki hogy le kell vágni a lábad.

2019. aug. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
90%

Ezért tartunk itt mert az ellenzék eldöntötte, hogy orbánt nem lehet leváltani demokratikusan. Ezért hagyjuk az egészet a p..csába inkább marakodjunk a koncon. Az ellenzéki pártoknak is jut valamennyi állami támogatás, az ellenzéki képviselők is megcsinálják a saját kis mutyijukat.

Azért nem tudják leváltani orbánt mert nincs kire szavazni. Nincs egy értelmes vezető aki tényleg győzni akar. Egy istenverte csődtömeg az egész banda. Elzavarnám őket szilvát szedni, hogy legalább valami hasznos dolgot csináljanak ne csak a lábuk büdösödjön a lakkcipőben a parlamentben.

Mennyi szavazásra jogosult van az országban ?

Hányan szavaztak a fideszre ?

Matematikailag össze lehet szedni több szavazatot mint amennyi a fidesznek van ? Elárulom, hogy igen. Akkor meg neki lehet állni dolgozni. Vagy a győzelemért, vagy aki nem hisz benne az meg álljon félre és menjen kapálni.

A legrosszabb ez a folyamatos nyavajgás. Minden második szavuk ezt nem lehet ezért azt nem lehet azért.

Akkor lehet hazamenni anyukához és bepanaszolni a csúnya fideszes bácsikat.

2019. aug. 18. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 progizo ***** válasza:
84%

Köszönöm, de én maradok a Jobbiknál.

Gyurcsányék meg a ballibek kimondva és tetteik által bizonyítottan magasról tesznek a nemzeti-hazafias eszmékre, mind a bel- kül- és gazdaságpolitikájuk tutyimutyi, megalkuvó.

Orbánék meg a Fidesz egy álhazafi maffiapárt. Nekik a pártérdek, a saját gazdagodásuk, befolyásuk, hatalmuk fontosabb az ország és a nemzet érdekeinél. Mindezt palástolják nemzeti maszlagokkal, amik csak a szavak szintjén maradnak, de az egybites szavazódroidjaik már ezek hallatán is olvadozva tapsikolnak a örömtől.

Mindkettő egyformán káros és a pusztulásba vezeti az országot.

2019. aug. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
73%

#20, #23-nak:


"Ha az ellenzéki összefogásba beveszed Gyurcsányt, akkor miatta az összefogás egy csomó szavazatot veszít a maradékkal kitörölheted a s'gged."


Miért? Mert aki nem akarja Gyurcsányt, az inkább Orbánra szavaz? Legfeljebb igen kis hányaduk, a maradék inkább nem szavaz. Aki viszont nem szavaz, az nem befolyásolja a végeredményt sem!


Ezt a helyzetet köszönd Orbánnak.

2019. aug. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
73%

Senki nem mondta, hogy a DK-t ki kell hagyni az összefogásokból.


De az, hogy nem hagyják ki, NEM JELENTI, hogy Orbán alternatívája Gyurcsány Ferenc kell legyen!!!


Sőt!


Én az ellenzéki összefogást őszintén pártolom, és ha kell, egy DK-jelöltre is szavazok ennek érdekében, ameddig az a jelölt NEM GYURCSÁNY FERENC.


Az összefogósdinak számomra ott van a végső határa, ha ránézek a szavazólapra és azon azt a nevet látom, hogy "Gyurcsány".


Az az a pont, ahol rányomom az X-et a kétfarkúakra, vagy érvénytelen szavazatot adok le. De még Berki Krisztián is esélyesebb nálam!


Az összefogást sem lehet éppen MINDEN ÁRON erőltetni. Holnap arra ébredünk, hogy az összefogás jelöltje Orbán Viktor???? És akkor rá is rá kell nyomni az X-et????


Egy frászkarikát!


Engem ne nézzenek hülyének, mert nem vagyok az. Azért szavazok, mert MEGÚJULÁST szeretnék, lassan két évtizednyi Orbán-Gyurcsány párharc után!


Néha visszasírom azokat az időket, amikor a jobboldal, baloldal, liberális oldal még olyan neveket jelentett mint Antall József, Göncz Árpád, de vesszek meg, minden pufajkás múltja ellenére akár Horn Gyula is!


És most itt tartunk, hogy egy Orbán és egy Gyurcsány között kellene választanunk???????????????


Szánalom!


Szó sem lehet róla, hogy valaha újra miniszterelnök legyen bármelyik is az én szavazatomon! EGYSZER már mindkettő megkapta, sajnos, a szavazatomat. Ég is a pofám miatta!


Soha többet nem fogom azért szégyellni magam, önmagam előtt mert a kettő közül bármelyik tetüládára is rányomtam az X-et.

Az én bizalmamat csak egyszer lehet eljátszani, magánéletben is, választásokon is!


Ezt mindketten megtették már, úgyhogy részemről elmehetnek a búsba. Eleget ártottak Magyarországnak a rendszerváltás óta eltelt évtizedekben, éppen itt az ideje ÚJ ARCOKNAK, akik nem Kommunista Ifjak Szövetségében tanultak politizálni, mint ez a két vadbarom!

2019. aug. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
80%

Itt tart az agymosott proli! Gyurcsány, vagy Orbán.

Aztán csodálkoznak, hogy az országban lassan csak a hozzájuk hasonló buta, használhatatlan réteg marad.

Szegény Magyarország!

2019. aug. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
6%

#27, #28-nak:


Én érem hogy mit mondasz, csak az a baj hogy te viszont nem veszel tudomást a való helyzetről.


Ha nem szavazol mint ellenzéki beállítottságú, akkor Orbánra raktad az x-et. Ha a kétfarkúra, akkor úgyszintén.

Ha magadtól nem érted hogy miért, én biztos hogy nem kezdem el neked megmagyarázni! Akkor reménytelen eset vagy.


Ismét belemenve az ellenzékre szavazás részleteibe:


Ha a legerősebb ellenzéki párt a DK, és a DK párttagság Gyurcsányt jelöli, akkor lényegében két választásod maradt. Vagy az összefogás jelöltjére (Gyurcsányra) voksolsz, vagy minden más esetben Orbánra.


MIT NEM VAGY KÉPES EZEN FELFOGNI?

2019. aug. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!