Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik szakterületen való...

Melyik szakterületen való érvényesüléshez nem kell politikai háttér?

Figyelt kérdés
Jelenleg pálya módosításon töröm a fejem és az lenne a kérdésem hogy szerintetek melyik szakterület vagy szakma az, ahol nem számítanak az emberek politikai nézetei? Láttam már ezt azt, szóval aki győzködni szeretne, hogy márpedig mindenhol csakis a tudás és a szorgalom számít, azt szépen megkérem hogy most inkább pihentesse az ujjait. Az informatikàhoz szerintem kicsit már idős vagyok mivel elmúltam 30, van esetleg más olyan terület ahol nem számítanak az emberek politikai nézetei? Létezik egyáltalán ma itthon ilyen szakma? Előre is köszönöm a válaszokat!

2019. aug. 20. 19:54
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Nagyjából sehol nem számít ami nem politikai terület.
2019. aug. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Én jelentkeztem gyárba betanított munkára, ott nem firtatták a politikai nézeteimet. Úgy tudom, gyorséttermekben is el lehet helyezkedni pártállásttól függetlenül. Akár még buszvezető vagy kamionsofőr is lehetsz. A kereskedelem is tárt karokkal vár. Targoncázás, hegesztés... lehetetlen mindent felsorolni.
2019. aug. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
Takarító, közmunkás.
2019. aug. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
A közmunkásnál pont hogy számít a politikai nézet. Ha nem fideszes vagy, akkor búcsút mondhatsz az állásnam
2019. aug. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Építőmérnök.

Az erőket, terheléseket, mátrixokat, végeselemet baromira nem érdekli a nézeted.

(azt mondjuk jó tudni, hogy melyik a bal és jobb kezed)

2019. aug. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen fizikai munka.
2019. aug. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hentes
2019. aug. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Agysebész, recepciós, kontroller..
2019. aug. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%
Sehol nem kell, elég ha Orbán Viktor barátja vagy rokona vagy.
2019. aug. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%
Jelentkezz közmunkára, árokpucolónak!
2019. aug. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!