Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Kárpátia együttes miért nem...

A Kárpátia együttes miért nem szerepelt az idei tűzijáték zenei aláfestésénél?

Figyelt kérdés
Egyrészt ordított, hogy a zeneszámok úgy lettek kiválogatva a tegnap esti pesti tűzijátékhoz, hogy a "nagymagyar" meg Trianonon sopánkodó embereket találják meg vele, másrészt Ákos, Demjén is felcsendültek, mint kormánypárti zenészek, és a Kárpátia már jó ideje lojális a Fideszhez, hovatovább nekik a profiljuk is nemzeti rock, trianonizmus, ellentétben pl. Ákossal aki popzenész, vagy Demjénnel akinek vannak ugyan hazafias számai, de nem "nagymagyar". Ezért érdekel hogy egy ilyen adu ászt hogyan hagyhattak ki a tűzijáték zenéjénél? Akár az egész téma is lehetett volna Kárpátia, simán van annyi trianonos meg "csak a magyar" témájú daluk, amik kitöltenek egy fél órát... Ehhez képest egy percet sem kaptak. Nekem ez minimum fura, mi állhat a háttérben?

2019. aug. 21. 22:19
 1/10 anonim ***** válasza:
10%
Nemtom de én inkább Tankcsapda dalokat vártam volna.
2019. aug. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Tök jó lett volna ha Krisz Rudyvsl meg SPvel előadtak volna valamit.
2019. aug. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%
Valszeg a gyikemberek állnak a háttérben, vagy lehet valami komolyabb konteo....
2019. aug. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 meszike91 ***** válasza:
46%
Nem tudom, de nem kár értük.
2019. aug. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%

Ha a Jobbik süllyed, akkor Kárpátia megy Fidesz tapsolni???


Volt is lesz is ez itt a praxis....

2019. aug. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem pont azért, hogy pl. te is KEVÉSBÉ "sopánkodhass". Végülis ez egy össznemzeti ünnep, bizonyos megalkuvásokra szükség van.

Lenne még más is, de most legyen ennyi elég, továbbgondolhatod magad is. (Ezt szoktam a gyerekeimnek is mondani, és be is vált legt9bbször.)

2019. aug. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Mert az egy libsi zenekar.
2019. aug. 22. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
17%
Azért, mert a Kárpátia nem fideszes zenekar, soha nem is volt az, ahogy más nemzeti rockzenekarok sem. Ennek oka pedig az, hogy a Fidesztől semmi sem áll távolabb, mint a hazafiság.
2019. aug. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
32%
pl mert a Fidesz elzárkózik a szésőjobbos újfasiszta nézeteket hírdető bagázsoktól.
2019. aug. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
69%
Mert 4800ft egy festett kínaji 24ft-os gyerekpóló a koncerteken és nemzetileg megélnek ebből is.
2019. aug. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!