Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért akarják elvenni a...

Miért akarják elvenni a kultúránk, nemzetünk, és országunk? Miért asszisztálnának a magyarok ehhez?

Figyelt kérdés

Azt hittem hogy a komcsi agymosás hatásai, már nem érezhetőek a magyar nemzeten. Azt hittem hogy annak az agymosásnak, annak a népbutításnak a hatása ami akkor volt már nem érezhető. Elvették az emberek nemzeti öntudatád, és azóta nem tudott az ország megszabadulni ettől a szindrómától. Nem haza árulózok le senkit, nem mondom rájuk hogy szánalmasak és gyávák, a jólétért eladnák a lelküket! Én sajnálom őket, ahogyan sajnálom ezt az egész országot is! Beteg a magyar társadalom, beteg a magyar lelke. Féltékenyek mint a kutyák. Ha a szomszéd

egyel nagyobb kocsival jár már akkor is vérszemet kapnak. Mert neki ez jár, mert ő ezért megdolgozott, mert neki ez kell. Folyamatosan csak a szavak, hogy mit kellene még, mi jár neki. De ez sem baj, nekem nem baj. De hogy az Isten hogy nézi ezt, és mit ád majd a magyarnak.... Hát biztosan nem „jó kedvet bőséget!”



2019. aug. 22. 22:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Általában az emberek azokra "féltékenyek",akik úgy lettek gazdagok,hogy nem tettek érte semmit.


A féltékenységet felcserélheted dühre,ami teljesen jogos.


Amikor valaki nem teljesítmény által gyarapszik,hanem protekció által,az a legkárosabb.Magyarországon ma ezt hívják nemzetinek.

Lásd,nemzeti dohánybolt.

2019. aug. 24. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!