Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért akarják elvenni a...

Miért akarják elvenni a kultúránk, nemzetünk, és országunk? Miért asszisztálnának a magyarok ehhez?

Figyelt kérdés

Azt hittem hogy a komcsi agymosás hatásai, már nem érezhetőek a magyar nemzeten. Azt hittem hogy annak az agymosásnak, annak a népbutításnak a hatása ami akkor volt már nem érezhető. Elvették az emberek nemzeti öntudatád, és azóta nem tudott az ország megszabadulni ettől a szindrómától. Nem haza árulózok le senkit, nem mondom rájuk hogy szánalmasak és gyávák, a jólétért eladnák a lelküket! Én sajnálom őket, ahogyan sajnálom ezt az egész országot is! Beteg a magyar társadalom, beteg a magyar lelke. Féltékenyek mint a kutyák. Ha a szomszéd

egyel nagyobb kocsival jár már akkor is vérszemet kapnak. Mert neki ez jár, mert ő ezért megdolgozott, mert neki ez kell. Folyamatosan csak a szavak, hogy mit kellene még, mi jár neki. De ez sem baj, nekem nem baj. De hogy az Isten hogy nézi ezt, és mit ád majd a magyarnak.... Hát biztosan nem „jó kedvet bőséget!”



2019. aug. 22. 22:40
1 2
 1/11 Fizikakedvelő ***** válasza:
85%

Kedves kérdező!

Sajna kérdésed kicsikét általános ahhoz,hogy megválaszolhassuk. Mire gondolsz pontosan? Arra,hogy az emberek a jólétért cserébe elhagyják az országot? Talán ez áll a legközelebb ahhoz,amit igyekeztél megfogalmazni.

2019. aug. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Ki akarja elvenni a kulturadat, nemzetedet es kulturadat kedves kerdezo ?
2019. aug. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%

Nem igazán értem a kérdésedet.

Én általában pont azt tapasztalom,hogy azok verik a mellüket a nagy nemzeti öntudatra,akik semmit nem értek el az életben.

Ezért ez maradt nekik,büszkék lehetnek arra,amiről nem tehetnek és amiért nem kellett semmit tenniük,arra,ahová születtek.

2019. aug. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
9%
Ez a liberalisták hatása, ezt érzed most.
2019. aug. 23. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Molyember ***** válasza:
68%
Kérdező, tényleg kérdezni akartál valamit, vagy csak sokat ittál, miközben Kárpátiát hallgattál? :D Szerintem az utóbbi, megesik az ilyen. Ma reggel is úgy érzed, hogy elveszik a kultúrádat, vagy a nagymagyar megindultságból csak némi másnaposság maradt?
2019. aug. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A magyar kultúra része az is lenne, hogy ápoljuk az anyanyelvünket. Azzal, amit idehánytál, nem igazán sikerült, a magyar nyelv megcsúfolása.

A jólétre törekvés szerintem jó dolog, miért kéne beérni kevesebbel? Attól kevésbé leszek magyar, hogy szeretnék szép, saját házat és egy megbízható autót?

2019. aug. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mi a magyar kultúra?


panaszkodás?

Megoldjuk okosba?

dögöljön meg a szomszéd tehen?

2019. aug. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Fizikakedvelő ***** válasza:
#4:Hisz nem is mondott semmi konkrétat.:D
2019. aug. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%
A te kultúrádat már elvették kérdező, mert egy kérdést sem bírsz érthetően és értelmesen feltenni.
2019. aug. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
81%
Íme egy tipikus fideszes. Még írni is alig tud.
2019. aug. 24. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!