Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért tettünk fel mindent egy...

Miért tettünk fel mindent egy lapra, a recesszióba kerülő német iparra? A politikusaink megint szarul döntöttek?

Figyelt kérdés

Az egész gazdaságunkat egy lapra tettük fel, teljesen a német gazdaságnak szolgáltattuk ki magunkat. Amikor már rég voltak előrejelzések arról, hogy recesszióba fog kerülni, és már meg is jöttek az adatok. Recesszióba került!

[link]

[link]

[link]


"2007, illetve 2008 óta augusztus 14-én fordult elő először, hogy a 10 éves amerikai és brit államkötvény hozama a 2 éves hozam alá bukott, azaz inverzzé vált a két hozamgörbe. Ez azután történt, hogy hajnalban a kínai ipari termelési adat váratlanul gyengére sikeredett és reggel a német GDP-adat is gyengeségre utalt."


Nincs más dolgunk, mint hátradőlni és várni az újabb munkanélküliséget, a növekvő banki kamatokat és mindent ami a recesszióval jár? Hála a politikusaink "munkásságának", hogy megint a süllyedő hajóba fektetett bele?


2019. aug. 24. 11:56
 1/3 anonim ***** válasza:
A németek európa trógerei.
2019. aug. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lesz ebből semmi...

Ahhoz, hogy ezekről a dolgokról informálódj, tudomást szerezz el kellett olvasnod cikkekben.

A 12 éve történt vállságot pedig az amerikai társadalom negyede, harmada a saját bőrén érezte már a dolog negatív hatásai előtt. Persze későn, csak miután már megtörtént, vagy nem lehetett ellene tenni...

Jelenleg szerintem senki nem érez szinte semmit, Németországban, vagy itthon, pedig ez egy olyab piac ahol sokkal látványosabbak ezen események.

2019. aug. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bár csak a dübörgő magyar gazdaság a 10 százalékát teljesítené recesszióba forduló német gazdaság teljesítményének.

A béka segge alól fikázzuk a sast.

2019. aug. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!