Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A miniszterelnök Úr miért...

A miniszterelnök Úr miért Svájcban taníttatta a lányát, amikor folyamatosan azt propagálják, hogy milyen, , jó'' a magyar oktatás?

Figyelt kérdés
És miből fizette az évente 14 millió forintos tandíjat a miniszterelnök Úr, hiszen a vagyonbevallása szerint alig van pénze?

2019. aug. 25. 14:06
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

„18 persze, nem vagy fideszes, de igazságtalan aki meg meri kérdezni, hogy honnan volt a miniszterelnök huszonéves lányának kb.30 milliója?”


Én sem tartom magam Fideszesnek, de nekem sem tetszik, amikor csak azért, mert valakinek több van, máris a zsebében kell turkálni. Ez gusztustalan szokás, és annyira nem is lényeges. Akár hiszed, akár nem, vannak rajta kívül többen, akinek a huszonéves gyerekére van 30 milla, vagy még több is, és nem is politikus.


Természetesen mindannyian tudjuk, hogy a képviselői vagyonnyilatkozat egy vicc. Ha átlagpolgárral töltetnek ki ilyesmit, arra még az is rá van írva (nem pontos, de valami ilyesmi), hogy büntetőjogi felelősségem tudatában blablabla az adatok a valóságnak megfelelnek. Ha, ezeken a sajtpapírokon ilyen nincs. Tehát az adatok nagy valószínűséggel nem valósak, és az Orbán család nyilván rendelkezik olyan anyagi forrásokkal, amik egy ilyen tandíj kifizetését lehetővé teszik. Amúgy pedig egy közepesen fejlett európai ország x éve miniszterelnökként tevékenykedő emberéről beszélünk, akinek az apja ráadásul igen régóta sikeres vállalkozó. Nem tudom, miért kell ezen csodálkozni? Ráadásul ez pont az, ami az ő tevékenységével kapcsolatban a legkevésbé zavar.

2019. aug. 27. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
De hát ez is a Soros hibája, hogy fizette Orbán lányának a tanköltségét. :))))
2022. dec. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!