Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Soros György, Gyurcsány...

Soros György, Gyurcsány Ferenc vagy Orbán Viktor a szimpatikusabb nektek és miért?

Figyelt kérdés
2019. aug. 26. 06:35
 1/7 Shai-Hulud ***** válasza:
71%

Nekem Soros a legszimpatikusabb. Ő eddig adott az országnak, sok-sok milliárdot. Bár nyerészkedéssel szerezte a vagyonát, de ez nem volt törvénytelen. Ha az lett volna, már régen lecsukták volna.


A másik kettő meg nagyrészt elpocsékolt, szintén sok-sok milliárdot. Amit csináltak, az szintén nem volt törvénytelen. Ahol az lett volna, ott gyorsan törvényt módosítottak.

2019. aug. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Soros nem érdekel, a másik kettő nem az, Gyurcsány kevesebb kárt okozott, bár lehet, hogy csak mert kevesebb ideje volt rá.
2019. aug. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Soros. Hogy miért? Mert ő helyre állítaná Európa helyzetét. Ugyanis nem azt mondta hogy az egész migráns áradatot engedjük be(Fideszes hazugság) hanem azt hogy pár ezer migránsot engedjünk be hogy nézzük meg milyen lesz így a helyzet és osszuk szét országonként. De hát a Fideszes hazugság mindenkit utolér és aztán senki se hisz Brüsszelnek. Soros György osztotta fel a Szovjetuniót 1989-ben. Ezt elfelejtették egyes emberek. Sokat tett Európáért és ezért én nekem ő a szimpatikusabb.
2019. aug. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Egyik sem. Vityát különösen nem szeretem, de őt Sorosnak és Gyurcsánynak köszönhetjük. Soros pénzelte és taníttatta, Gyurcsány pedig balfék volt és lehetőséget adott, hogy 2006 után annyira megerősödjön.
2019. aug. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Ennek a háromnak a közös gyerekére szavaznék, Surbánra. Amikor az egyik keze lopni akarna akkor a másik mindig rácsapna.
2019. aug. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
38%

Bár nyerészkedéssel szerezte a vagyonát, de ez nem volt törvénytelen. Ha az lett volna, már régen lecsukták volna.


Hát ezen jót röhögtem.

2019. aug. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Shai-Hulud ***** válasza:
90%

@6:


Tudod, van a világnak olyan része, ahol felelősségre vonják azt, aki törvénytelen dolgot követ el.

Tetszik, vagy nem tetszik, Soros miatt nem kellett egyetlen törvényt sem megváltoztatni. Lehet (sőt biztos), hogy amit tett az nem volt éppen erkölcsös dolog, vagy hogy akár gusztustalannak találjuk, de belül maradt a törvényes kereteken.


És van olyan része is a világnak, ahol különböző emberek céljainak megfelelően a törvényt csavargatják úgy, hogy az elkövetők "bűntelenek" maradjanak - és néhány milliárd elsikkasztása után "bűncselekmény hiányában" felmentsék őket.


Szerinted a három említett személy közül melyikre mi vonatkozik?

2019. aug. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!