Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan kell jelentkezni...

Hogyan kell jelentkezni Polgármesternek? Ismert youtuber vagyok szerintem megnyerném a választást

Figyelt kérdés

A városunkban hamarosan polgármester választás lesz és csábító a állás mivel 600-700 ezer forintos a fizetés.


Ezért arra gondoltam hogy jelentkezek polgármesternek de hogyan kell?

Be kell menni a városházára és ott mit kell csinálni hova kell menni?


Mivel ismert youtuber vagyok és szabadidőmben szülinapokon rendezvényeken falu napokon felszoktam lépni bohócként szórakoztatom a gyerekeket családokat ezért szerintem ha indulnék tuti megnyerném és nem is kellene csinálnom semmit csak bent ülni a irodában és kapnám a 600-700 ezer forintos fizetést amiből félre tudnák tenni havi 400 ezret így egy év alatt majdnem 5 millió legyűlne.



2019. aug. 26. 16:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%

Ez a trollkodás annyira gáz, hogy már számomra kellemetlen.

Jobbat nem tudsz?

2019. aug. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

VÁROSVEZETÉS CHALLENGE (NEM FOGOD ELHINNI, MI TÖRTÉNT) (HUPSZI) (NEM CLICKBAIT)


legyen ez a videó címe, ez a helyes bürokratikus útja a polgármesteri pozícióra való jelentkezésnek. A munkaügyi hivatal a feltöltéstől számított öt napon belül értesít a jelentkezésed elfogadásáról és nyilvántartásba vételéről.

2019. aug. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Akár komoly, akár nem, késő. Majd 4 év múlva.
2019. aug. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi vagyok a YouTube csatornádra, légyszíves linkeld be. Amúgy az hogy ismert vagy, nem jelenti azt hogy meg is fogod nyerni.
2019. aug. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a jutuber?
2019. aug. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Mi az a jutuber?"


Videós.

2019. aug. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hát a kérdésem lényegére nem kaptam választ.


Igen komolyan gondoltam hogy jelentkezek polgármesternek tudom hogy az nem csak abból áll hogy nem csinálok semmit,de persze rengeteg polgármester nem csinál semmit ,és amúgysem lehet olyan bonyolult a polgármesteri feladatok ha már 8 általánosal lehet jelentkezni akkor szerintem nem kell okostojásnak lenni főleg ha egy kis várost vagy egy falut akarok vezetni.

2019. aug. 26. 17:20
 8/11 A kérdező kommentje:

és ha megnyerném a választást akkor megkomolyodnák nem Isti Pisti lenne a nevem hanem István.

És magázodnák Úriemberként viselkednék.

2019. aug. 26. 17:21
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ismert tyutyubber, lol. De a jelentkezés kiguglizása már nehéz.
2019. aug. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A választás kitűzésének napja utáni naptól 2019. augusztus 9-ig lehet bejelenteni az indulási szándékot a helyi választási irodában. (A választás napját 2019. július 26-án tűzte ki a köztársasági elnök.)

Bárki, ismerettel nem rendelkező ismert youtuber is, itt keresheti ki a helyi választási iroda elérhetőségét: [link]


Ajánlóíveket 2019. augusztus 24-től adnak. Településfüggő, hogy legalább hány ajánlás kell. Bárki, ismerettel nem rendelkező ismert youtuber is itt elolvashatja, hogy hol hány ajánlás szükséges: [link] (a 2., a „Polgármesterjelölt” című részt kell elolvasni.

Ha olyan településen indulsz, ahol 2019. január 1-én 10-ezer, vagy kevesebb lakos volt, akkor a választópolgárok számától függ, hány ajánlás szükséges. Bárki, ismerettel nem rendelkező ismert youtuber is innen töltheti le excelben az egyes települések, fővárosi kerületek lakosságszámát: [link] (A „Az egyes települések 2019. január 1-i lakosságszámát ebben a táblázatban érheti el.” Szövegből a kékbetűs, „ebben a táblázatban” részre kell kattintani.)

A választópolgárok száma itt nézhető meg: [link] (Be kell írni a település nevét.) A 3%-ot neked kell kiszámolnod, vagy el kell olvasnod a helyi választási bizottság hirdetményét.


Az ajánlóíveket 2019. szeptember 9-én 16 óráig kell leadni a helyi választási irodában. Mindet, az esetleg üreseket is, mert a le nem adott ívek miatt bírságot szabnak ki. Az ajánlásokat 3 napon belül kell ellenőrizni.


Ha kellő számú érvényes ajánlást gyűjtesz össze, akkor nyilvántartásba vesznek, és rajta leszel a szavazólapon.


Ha a választás napján a polgármesterjelöltek közül te kapod a legtöbb szavazatot, akkor te leszel a megválasztott polgármester. Ami kizárt. Ki bízná a település gazdálkodását, jogi szabályzását, munkáltatói jogkör gyakorlását, intézményműködtetését olyanra, aki még a szájbarágós ismertetőket sem tudja kikeresni a Nemzeti Választási Iroda honlapjáról, és még tudósításokból sem hallott, olvasott arról, hogy szombattól, szeptember 9-ig gyűjtik az ajánlásokat.

2019. aug. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!