Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólnátok egy olyan...

Mit szólnátok egy olyan párthoz/miniszterelnökhöz aki alatt tényleg jól fejlődne az ország, egyre jobbak lennének a fizetések, rendbe hozná az egészségügye stb. viszont vallásos muszlim lenne és a társadalmat is térítené?

Figyelt kérdés

Tehát mondjuk megválasztanának egy ilyet és 4 év eltelne alatta.


Ezalatt jó gazdasági kapcsolatokat építenénk ki a gazdag arab országgokkal, nőnének a fizetések, rendbe kerülne az egészségügy.


Viszont a következő dolgokat is észre lehetne venni:


-A párt tagjai nem nadrágban és öltönyben, hanem kaftánban és talárban vannak


-Minden keresztény egyház támogatását abbahagynák, csak az iszlámot támogatnák, mecseteket is építenének


-Az iskolában angol helyett arabul tanulnának a gyerekek, és kötelező hittan lenne, amin csak iszlámot lehet tanulni


-Aki nem tér át az iszlámra annak külön adót kell fizetnie


-Az utcán a nőknek hidzsábot kell hordania


-Alkohol csak "nemzeti italboltokban" lenne kapható, nagyon drágán


-Abbahagynák minden disznót tenyésztő gazda támogatását, csak akkor támogatnák őket, ha átállnak csirkére, marhára, kecskére, birkára stb.


-Az ország vágóhídjait halal vágóhíddá tennék, a disznók vágását külön haram vágóhidakra szorítanák, amiket a disznóhúsra kivetett magas adókban tartanának fent


-Programok, kampányok mennének, hogy az emberek ne a nyugati, hanem a közel-keleti kultúrát kövessék. Pl. nadrág helyett talárt hordjanak, asztal helyett szőnyegen, párnán ülve étkezzenek.



2019. aug. 30. 15:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Akkor mar inkabb a nyomor de hidzsabos nok meg draga alkohol kell a .... :D
2019. aug. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
14%
A Jobbikra kell szavazni ha ezekkel szimpatizálsz! https://www.youtube.com/watch?v=iuLCoSRF8Xs
2019. aug. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés nyilván elvéleti.

De ha ez lenne, nekem nem lenne ezzel bajom, mivel alapból vallástalan vagyok, tehát nekem mind1, hogy keresztények, muszlimok, zsidók, mormonok vagy hinduk, buddhisták lakják az országot. Ha magyarul beszélnének, és tényleg király lenne a gazdaság, Ausztria/Németország szintű, akkor simán jó lenne.

2019. aug. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%

De ha ez lenne, nekem nem lenne ezzel bajom, mivel alapból vallástalan vagyok,


Nem bizony, nekik viszont komoly problémáik lennének veled, mint hitetlen.

2019. aug. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
Egy valláskárosult vezető alapból kizárja, hogy fejlődjön az ország.
2019. aug. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
A 0 százalékra pontozást nekem szántátok vagy annak amit a videóban Vona Gábor mondott? Ha utóbbi akkor a videóra tudtok nyomni dislike gombot! Az az ember nagyon veszélyes mert a muszlimok barátja megértem hogy gondolkodás nélkül lepontoztátok a válaszomat , tényleg felháborító amit mondott
2019. aug. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
60%

"De ha ez lenne, nekem nem lenne ezzel bajom, mivel alapból vallástalan vagyok, tehát nekem mind1, hogy keresztények, muszlimok, zsidók, mormonok vagy hinduk, buddhisták lakják az országot."


Szóval neked mindegy, hogy kik lakják az országot. Mindegy, hogy ki a szomszédod. Javaslom, költözz egy időre cigányok által sűrűn lakott környékre. Hamar meg fog változni a véleményed.

2019. aug. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
69%

#5 Olvastad már a Koránt? Allah azt parancsolja az embernek, hogy fedezze fel a világot, sőt Allah szavai alapján Mohamed első követői voltak azon emberek, akik azt vallották, hogy az Univerzum végtelen, sőt párhuzamos világok is vannak, ezekből egyesek fizikai, mások spirituális világok. Ott vannak pl. a dzsinnek, tűzlények akik az emberekkel párhuzamosan létező életformák, és ők is élik az életüket, csak más valóban.


Még a 8. században, egy muszlim tudós fedezte fel először az evolúciót, 1100 évvel megelőzve Darwint.


Ezzel szemben abban a korban Európában épp a hadurak gyilkolták egymást, a keresztény vallás meg azzal volt elfoglalva, hogy ki az eretnek, az emberek ne tudjanak semmit, csak higyjék el, amit a Pápa mond nekik, több tudásuk ne legyen az életben.

2019. aug. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
29%
Az utolsó válasz 0 százalékban hasznos, az egész csak egy iszlám propaganda magyar nyelven.
2019. aug. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

'-A párt tagjai nem nadrágban és öltönyben, hanem kaftánban és talárban vannak'


Mit bánom én.


'-Minden keresztény egyház támogatását abbahagynák, csak az iszlámot támogatnák, mecseteket is építenének'


Keresztényként határozottan ellenzem és igazságtalannak tartom.


'-Az iskolában angol helyett arabul tanulnának a gyerekek, és kötelező hittan lenne, amin csak iszlámot lehet tanulni'


Esetleg angol mellett, ne angol helyett.


'-Aki nem tér át az iszlámra annak külön adót kell fizetnie'


Nem tartom igazságosnak, de akkor legyen olyan magasak a bérek, és legyen olyan összeg az adó, hogy ne számítson.


'-Az utcán a nőknek hidzsábot kell hordania'


Had döntsék el ők, hogy akarják-e hordani.


'-Alkohol csak "nemzeti italboltokban" lenne kapható, nagyon drágán'


Nem tartom jó ötletnek. És nem csak azért, mert én is szoktam fogyasztani. Az államnak nincs joga bele szólni ebbe.


'-Programok, kampányok mennének, hogy az emberek ne a nyugati, hanem a közel-keleti kultúrát kövessék. Pl. nadrág helyett talárt hordjanak, asztal helyett szőnyegen, párnán ülve étkezzenek.'


Ezzel nem is lenne semmi baj amíg csak ajánlott lenne, és nem pedig kötelező.

2019. aug. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!