Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » El tudtok képzelni a jövőben...

El tudtok képzelni a jövőben egy muszlim többségű Magyarországot? Milyen lenne egy ilyen ország? Tudnátok élni benne?

Figyelt kérdés

Szerintem az iszlám vallás itt nem tájidegen és van létjogosultsága Magyarországon és az egész Balkánon, mivel az Oszmán Birodalom fénykora alatt az volt itt a domináns vallás, és lehet, hogy a jövőben újra vissza fog térni.


Pár lényeges pont, amit elképzeltem:


-Az utcán nem templomokat, hanem mecseteket látnál, melyek minaretjeiből naponta 5-ször imára hív a müezzin


-Az országban leállna a sertéstenyésztés, minden étel "halal" azaz iszlám vallási törvények szerint készült lenne.


-A nők többsége fejkendőt hordana


-Jobban elterjedne a közel-keleti stílusú gazdaság, vásárlói kultúra pl. multik helyett bazárok, kisvállalkozók és utcai árusok lennének a meghatározók



2015. szept. 10. 17:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
13%

Kb. olyan lenne mint Törökország.

Egy lazább iszlám köztársaság. Voltál már ott? Csúcs szuper hely, főleg Isztambul.

2015. szept. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%

Nem. Nézd meg azokat a muszlim országokat, amelyeknek nincs olajuk, és nem szekularizáltak.

Neked jó perspektíva lenne Egyiptom, vagy Jemen?

2015. szept. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%

Hunyadi János válasza:


... ... .... . .... .. .. . ! (cenzúrázva)


Nem azért védtem meg Európát a muszlimoktól, hogy ti beengedjétek !

[link]

2015. szept. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
ne viccolj négyeske: a kínaiak meg sem rezdülnének a változástól:D Ott vannak a sivatagban is, a Holdon is a kici kinai botockák, szok szirszarral
2015. szept. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
A kínaiakat semmi nem érdekli :D A lényeg, hogy legyen okostelefon, kínai kaja, és kínai tévé/zene :) Tapasztalat :D
2015. szept. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egy nagy hátránya lenne: ha nem vagy muzulmán, akkor vagy elhagyod az országot, vagy kivégeznek.
2015. szept. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Relaxed ***** válasza:
Vicces vagy Kerdezo. Jot rohogtem a valaszokon is. Szerintem ha ilyen felkeszulten folytatjatok a veluk valo diskurzust is, semmi akadalya nem lesz a muszlim vallas elfogadasanak! :-) Azt hiszem ezt hivjak vallasszabadsagnak! Vagy nem? ;-)
2015. szept. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nokent ,nem repesnek az oromtol...sot.
2015. szept. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
én fel nem húznék csadort ... akkor is elkap az ideg ,mikor a bevándorlókon látom.
2015. szept. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Feri, ha addig ki nem húz innen a g**ibe, megkereszteli az összes iszlámot! A kebabos abdul úgy fogja szavalni a Miatyánkot, hogy ihaj.
2015. szept. 11. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!