Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kötik egyesek az extréme...

Miért kötik egyesek az extrémebb külsőt a liberálisok, vagy a feministák hőzöngőbb rétegéhez?

Figyelt kérdés
Lehetne az ember lánya "normális" (bár ez relatív) életet élő, heteroszexuális, radikális férfigyűlölettől és túlzásba vitt PC hisztizésektől mentes nő, teszemazt égszínkék hajjal?

2019. szept. 1. 07:51
 1/7 anonim ***** válasza:
9%

Jó, most ez olyan, hogy miért kötik az öregezést a cigányokhoz.

Hát fiam azért, mert nem japánok szoktak bemenni és kirabolni, majd tök indokolatlanul halálra verni öregeket.

Ennyi.

2019. szept. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%

Azért, mert tényleg eléggé szabados az, akinek kékre van festve a haja.

Amúgy inkább az a probléma, hogy Magyarországon miért gyűlölik annyira a szabadelvűséget az emberek.

2019. szept. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%

'Amúgy inkább az a probléma, hogy Magyarországon miért gyűlölik annyira a szabadelvűséget az emberek.'

Mert a szabadelvűek gyűlölik a konzervatív embereket és gyűlölik a vezető pozícióban dolgozó férfiakat és nőuralmat akarnak

2019. szept. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Lehetne, de ritka.
2019. szept. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Azt megértem, hogy az extrémebb külső szabadosabb felfogásra utalhat, de egy dolog a szabadosabb felfogás, és megint más dolog a hisztérikusabb, hőzöngő réteg, akik legalább olyan alpáriak és gyűlölködők tudnak lenni, mint a nacionalisták hasonlóan otromba rétege.

Értem én, hogy a triggered mém tátott szájú feministája is elég élénkre festett hajjal lett lencsevégre kapva, de miért az extrém hajszín a sztereotípia alapja, miért nem a szemüvege, vagy a női mivolta? Miért nem a "minden szemüveges nő hőzöngő femináci" verzió terjedt el?

2019. szept. 1. 11:54
 6/7 anonim ***** válasza:

Van az a tipikusan turbóliberál megjelenésű leányka, kb 1 milliárd nőneműből meg tudom állapítani, melyik az.

Bár ha megszólal, nagyban segítené a felismerést, ez jellemző sajátságuk.

2019. szept. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Gyorsan rákerestem kékhajú lányokra, csak hogy jobban képben legyek (természetellenesen vöröset már sokat láttam, kéket kevesebbet). Nekem mindkettő tetszik, és valahogy nem a feminizmust juttatja eszembe.


A mainstream szemszögéből persze deviáns (kicsit), de ennyi, semmi több. Ettől lehet még pl. anarchista is, aminek aztán semmi köze sem a feminizmushoz, sem a liberalizmushoz. A punkok pl. egyikek sem voltak (sőt, sokszor eléggé „balos” hozzáállásuk volt).


Szóval igen, szerintem lehet az ember lánya ettől normális, ha az én lányom tenné, nem akadályoznám ezt meg akkor sem, ha egy 350 éves hagyományokkal rendelkező katolikus bentlakásosba akarna menni. Majd megharcolja, ha tudja.. :-)

2019. szept. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!