Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fiatalok miért hiszik azt,...

A fiatalok miért hiszik azt, hogy minden annyira isten, császár, király volt a Gyurcsány érában?

Figyelt kérdés
Istenítik őt, amikor azt sem tudják valójában milyen volt, csak hallomásból, mivel még gyerekek voltak. Mégis ha csak a fiatalok (30-35 alatti felnőttek) körében szavazást tartanánk, hogy ki megyen a miniszterelnök, Orbán vagy Gyurcsány, hát.. kb. 80-90% Gyurcsányra szavazna, csak azért mert ők azt hiszik hogy akkor minden milyen jó volt. Holott nem is. Gyerekek voltak még.
2019. szept. 3. 15:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem nem hiszik, csak azt látják, hogy ennél a szarnál azért jobb volt.
2019. szept. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
71%

Mert tapasztalják a mostanit.

Az meg, hogy Gyurcsányt sírják vissza sokan, az Orbánra nézve égés.

2019. szept. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 árokpart ***** válasza:
53%
Nem vagyok fiatal, messze nem volt "sirály" Gyurcsány idején, viszont az emberek egymással való kapcsolata messze jobb volt mint napjainkban. Illetve aki nem volt annyira sikeres, (üzletember nagy vállalkozó) csak egyszerű középosztályhoz tartozó munkavállaló megbecsült volt, nem lúzerezte le a társadalom mint sokszor ezen az oldalon is. Nem volt olyan, hogy zaklatásnak számít ha valaki ír egy kedves verset valakinek és ha valakinek nem teszik jelenti és egyből ugranak rá. A rendvédelmi szervek is a dolgukat végezték akkoriban jobban mint most.
2019. szept. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
32%

Hülyeséget írsz, minden korosztálynál a fidesz a legtámogatottabb párt.

Ne abból indulj ki , hogy itt miket olvasol, itt éli ki magát mind a 6 ifjú dk aktivista.

2019. szept. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom én 50 alatti gyurcsányfannnal még nem találkoztam
2019. szept. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Nem kifejezetten Gyurcsány fan senki, DE JOBB MINT ORBÁN minden fiatal szerint. Azaz majdnem, 10-ből 8-9 szerint.
2019. szept. 3. 15:40
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Azt hittem Kádár érában a kérdés. Ne szórakozzál, te most kikről beszélsz, nyolcévesekről?


Egyébként nem kell ezen aggódni, van a gyereknek szüleje, nagyszüleje, nem a semmiből szopja ki egyik se a politikai világképét... Hallják azok, milyen csodás hangulatban kerül haza apa, anya a munkahelyéről.

2019. szept. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
47%
Először is a fiatalok nagy részét nem is érdekli a politika, másodszor a nincs olyan korcsoport ahol nem Fideszt támogatják a legtöbben.
2019. szept. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
53%

"Nem kifejezetten Gyurcsány fan senki, DE JOBB MINT ORBÁN minden fiatal szerint. Azaz majdnem, 10-ből 8-9 szerint.".


Így, ebben a formában meg igazuk is van. Orbánnál szarabb még sosem volt.

2019. szept. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
31%
Nem hiszem, pont hogy most jobb az egykulcsos adó miatt. Igaz, nem maga az egykulcsos adó rendszer a jobb, szimplán alacsonyabbak az adók.
2019. szept. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!