Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Újpesten az Árpád út újraaszfa...

Újpesten az Árpád út újraaszfaltozása szerintetek is eléggé politikai indítatásból tart több mint 3 hónapig?

Figyelt kérdés

Újpesten az Árpád utat a Váci ut és a Virág utca között újra asztfaltozák(a metropotló buszok tönkretették féle indokkal, amugy évek ota tré az út állapota)


A beruházás dec 31 re lesz késza kiírás szerint

Ez egy kb 2 kilóméteres útszakasz.

Ilyen hosszú utszakaszon a felmarás és a kopó réteg újra teritáse kb 2 hétig szokott tartani.

Itt feltünően húzzáka javítást, gyakorlatilag felmarták az asztfaltot és hetekig nem nyúlnak hozzá, csak 1-2 munkás sétálgat, aztán 1-2 nap alatt leaszfaltoznak egy részt, utána hetekig megint nem csínálnak semmit.

Nagyon ugy tünik hogy a választások miatt most látszat beruházás zajlik, Húzzák a munkát hogy a váalsztók sokáig láthassák menynire nagyon oda figyelmek az útak felújításársa.

Ti is azt látjátok hoyg feltűnöen ráérősen csínálják?

Közebn meg dúgó van.



2019. szept. 5. 11:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
39%
Nem hiszem, hogy érdeke lenne bárkinek fél évig húzni egy beruházást, ha hetek alatt el lehetne végezni. Annak meg semmi érteleme (választói szimpátia oldaláról), hogy a választások után fejezik be. Más oka kell, hogy legyen.
2019. szept. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Újpesten minden ilyesmit úgy időzítettek hogy augusztustól lehessen mutogatni őket. A farkaserdő beépítési tervük viszont nem úgy sült el ahogy tervezték.
2019. szept. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%

Éppen ellenkezőleg kérdező.

Ha politikai célja lenne az önkormányzatnak ezzel az útfelújítással akkor akár nagyobb költséggel is de megpróbálnák befejezni az októberi szavazás előtt.

Mire mennek azzal ha elkészül az út decemberre de a választások októberben voltak - és akkor éppen nem tudtak rendesen ott közlekedni az emberek? Éppen kárt okoznának maguknak ezzel.

Lehet hogy csak nem tudod milyen munkálatokat végeznek el közben. A felszínen csak aszfaltcsere kell az igaz, de az út alatt lehet hogy a csatornarendszeren vagy vízvezetékeken, egyebeken dolgoznak közben.

2019. szept. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

szerintem befogják fejezni szeptember végére...


Pont a választásra lesz kész

És majd ünnepéjesen átadják, és veregetika saját vállukat hogy 2 hónappal előbb kész lett...


Lemerném fogadni:)

Dolgoztam építőípari cégnél ami bedolgozott utépitéseknél, ott láttam hogy ekkora szakszokat(kopórétegcsere gyakorlatilag) 2 hét alatt csínálnak meg

Itt junius óta megy a"munka"

Annyira feltűnően nem csinálnak semmit

Az elején 2-3 nap alatt felmartáka régi kopó réteget, utána hetekig semmi nem történt, és aztán 2-3 nap alatt leasztfaltozták az adott pár száz méternyi szakszt, és mikor az kész mentek megint így... felmarták aztán megint hetekig semmit nem csínáltak

Biztos vagyok amugy benne hogy szeptember végére oktober elejére kész lesznek(kb 1 heti munka van hátra:)

2019. szept. 5. 18:24
 5/17 anonim ***** válasza:
Az út állapota tényleg katasztrófális volt. Amikor a metrópótló végigment rajta, többször kis híján kirepültem az ülésből, akkorákat dobott. Amúgy kisebb-nagyobb felújítások minden kerületben folynak, amelyek közül "melepően"sok fog befejeződni az önkormányzati választások előtt néhány nappal.
2019. szept. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

"szerintem befogják fejezni szeptember végére...

Pont a választásra lesz kész

És majd ünnepéjesen átadják, és veregetika saját vállukat hogy 2 hónappal előbb kész lett...

Lemerném fogadni:)"

Én is. :)

2019. szept. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80%

#4 Kérdező

Most akkor mi is a problémád? Hogy túl sokára lesz készen vagy hogy korán lesz készen?

A kérdésben még azt írod, hogy az a baj hogy decemberig elhúzzák pedig szerinted 2 hét alatt kellene készen lennie.

Most a #4-ben meg az a sirám, hogy biztos befejezik októberre?

Döntsd már el mit akarsz! Vagy csak az a lényeg hogy fideszesek és akkor mindegy mit csinálnak így is meg úgy is rossz neked?

2019. szept. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

A XIII. (MSZP-s) kerületben tavaly szeptembernem kezdtek ovit felújítani. Szerintem nyáron meg tudták volna oldani. Mostanában fejezik be. A táblán az átadás dátumából csak az évszám maradt meg, a hónapot és napot lefestették.

Nem hiszem, hogy a választások miatt húzták egy évig a 2-3 hónapos munkát. Ez itt nagyon úgy tűnt, hogy egy 2-3 hónapos munkára kifizettek 1 évnyi pénzt. Tehát itt a választáshoz jól sikerült az időzítés, csak éppen mindenki látta, hogy nem dolgoznak.

2019. szept. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Az elmult 2 nappban annyit haladt az útépítés mint előtte 1 hónap alatt.


Hétfőtől lehet megint pihiznak 1-2 hétig, hogy aztán szépen hősiesen kész legyen a választás hetére:D

2019. szept. 8. 11:14
 10/17 anonim ***** válasza:
52%
Érdekes lesz az újpesti választás. 1 év alatt 4 tüntetés volt a polgármester ellen. Ilyen szerintem nem is volt máshol bp en. Kiderült az alkoholizmusa a rengeteg ingatlanmutyia a korruptsága. Hogy a 4 milliárdos új piacra kiszámlázott 7.5 milliárdot.Hogy ukrán munkásszálló kerületté kívánja formálni újpestet,hogy be akarja építeni a farkaserdőt hogy nem áll szóba a kerület lakóival...viszont 5 éve meg 53%al vitte a szoci kerületet ami elég meggyőző fölény. Fura ahogy ez a bu ziskodása is az útfelújítással.
2019. szept. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!